Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Naptár készíttetése sima...

Naptár készíttetése sima papírra vagy fotópapírra?

Figyelt kérdés
Melyik mutat jobban egyedi falinaptárként egy A3-as sima papírra nyomtatott falinaptár vagy egy A4-es fotópapírra nyomtatott? Mármint ezt a 160 grammos papírt gondolom én sima papírnak, erről nincs több írva az oldalon, nem értek hozzá. 12 lapos naptárakról van szó, ajándékba lesz.

#fotópapír #egyedi naptár
2015. febr. 11. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a "sima" mutat jobban, viszont ha előhívatod valóban fotopapírra (nem nyomtatod) az jobb minőséget hozhat, de nyilván drágább is.
2015. febr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Két különböző oldalon néztem, az egyik oldalon a "sima" papírra nyomtatott A3-as van, ami ugyanannyiba kerül mint a másik oldalon a fotópapírra nyomtatott A4-es naptár, tehát ezt ők nyomtatnák, nem én hívatnám elő. Gondolom a fotópapíros fényesebb? Nagyon nem értek hozzá.
2015. febr. 11. 11:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Papírfüggő. A nyomtatás és az előhívás két külön technika, itt mindkét esetben nyomtatásról van szó. Esetleg menj be és csináltass egy-egy próbanyomatot és dönts az alapján. Eléggé szubjektív, hogy melyik a jobb.
2015. febr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy lesz, köszönöm szépen a segítségedet!
2015. febr. 11. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!