Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nincs ötletem, mit ajándékozza...

Nincs ötletem, mit ajándékozzak egy barátomnak születésnapjára (férfi)?

Figyelt kérdés

Szeret horgászni, és méhekkel foglalkozik. Ez a 2 téma, ami jobban érdekli. Én nő vagyok, jóban vagyunk, de nem legjobb barátok. Szeretném megajándékozni, de nem túl nagy ajándékra gondoltam, pár ezer Ft-os dologra.

Van valami jó ötletetek? Először gondoltam valami könyv jó lenne, csak abból sem találtam olyat ami ilyen témájú és érdekes. Nincs semmi ötletem.



2015. márc. 20. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagy horgász és méhész, akkor nyilván jártas már a témában, így egy könyv szerintem haszontalan lenne. Persze megköszönné, de nem hiszem, hogy nagy hasznát venné. Inkább valami kiegészítőben gondolkoznék a helyedben... Fejlámpa, gumicsizma...stb Attól függ, neki mire lenne szüksége. Mi az a dolog, ami még nincs meg neki. Esetleg valami vicces feliratú póló... :) Ott korlátlanok a lehetőségek, bármilyen szöveget rá lehet nyomni, és még hazsnálná, örülne is neki.
2015. márc. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akár ez: [link]


Vagy ez: [link]

2015. márc. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jujj, ezek tök jók, köszi szépen mindkettőtöknek! :)
2015. márc. 20. 21:28
 4/4 anonim válasza:
100%
A legtöbb horgászboltban lehet kapni ajándékutalványt. Így azt vásárolhat amit szeretne az általad adott pénzből. Meg ugye mégis diszkrétebb mint kp-t adni.
2015. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!