Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Általános iskolás ballagásra...

Általános iskolás ballagásra milyen ajándékot kérjek?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy szüleimtől karórát kapok és többi rokontól is kapnék valamit 80k értékben. Az a lényeg, hogy valami tartósat szeretnének adni. Ötletek?
2015. máj. 6. 22:11
 1/10 anonim válasza:
100%
Te döntsd el.. Valami értelmeset amit nem kell kidobnod 1ev utan
2015. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
arany
2015. máj. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Lányoknak nyakláncok, fülbevalót, ilyesmit szoktak inkább, fiúknak nem tudom, sok fiú évfolyamtársam kap motoros cuccot mert motoroznak. Az egyikük ágymatracot kap.
2015. máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

"Az egyikük ágymatracot kap."


beszélgetést elképzeled amikor a gyerekek egymásra licitálnak és valaki bedobja a matracot :D

2015. máj. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hússzor inkább egy jó ágymatrac mint az értelmetlen ékszerek :D. Én is ékszert kaptam, mert lány vagyok, életemben volt rajtam az egyik vagy kétszer, a másik szett egyszer, pedig már tíz éve ballagtam általánosból. Nálunk a fiúk is karkötőt kaptak, amit pláne nem értek.


Az ékszereknél még a drága tollaknak is több értelmét látom, én pl. egy jó tartós töltőtollnak nagyon örültem volna, mert szerettem rajzolni. Mondjuk egy rotring artpen készlet jól jött volna.


De most, hogy olvastam a matracot, egy normális franciaágy az egyszemélyes ágyam helyett, így visszgondolva a legjobb ajándék amit kaphattam volna :D

2015. máj. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
megmondjam mit kaptam miután elballagtam általánosból? anyám elvitt hamburgerezni.és ennyi.. 80k meg a lof.szt...
2015. máj. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Továbbtanuláshoz nyomtató, lap top

egy jó fényképezőgép

2015. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Arany ékszernek nem örülnek a fiatalok. Inkább SWAROVSKY a divat most. Vagy műszaki cucc amit a továbbtanuláshoz vagy szórakozáshoz használsz. Szerintem olyan ajándéknak semmi értelme amit nem használsz!
2015. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
80k azt a -.(?*/! :D én konkrétan semmit sem kapok, mert kisgimibe járok, és 6.után mentem, akkor sem kaptam semmit. Amúgy szerintem kézpémnzt kérj h jogsira vagy nem tudom mire elrakd
2015. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem ertem miert kell fent akadni a penzosszegen. Akkor menjunk vissza abba az időbe amikor megjelentek az első egyetemek ezekkel egyutt a diplomások s mivel valószínű h ok sem kaptak semmit ezert amit ti kaptatok vegyük el? Ha telik miért ne. Most akinek nem járnak ossze a rokonai azoktol nem kap semmit a mag rokonsagnal sok kicsi sokra megy.
2015. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!