Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hogy lepnél meg valakit...

Hogy lepnél meg valakit születésnapjára aki egy másik országban él, nem tudod a címét de napi kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel napi kapcsolatban vagyunk online de Ő külföldön él. Meg szeretném lepni valamivel születésnapjára de nem szeretném elkérni a címét mert akkor oda a meglepetés. Szerintetek milyen megoldást lehetne találni rá,hogy valami módon meglephessem úgy,hogy személyesen nem kell ott lennem de mégis adhassak valamit?

2015. jún. 9. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerőseitől, rokonaitól nem tudod elkérni a címet esetleg?
2015. jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. :( Igen nehéz a helyzet,de valami megoldás csak lehet.
2015. jún. 9. 12:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy kértem el egy ismerősöm cimét, hogy azt mondtam neki a googlen akarom megnézni hogy néz ki a hely ahol lakik. Persze ehhez kell egy kis bemelegitő szöveg.
2015. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
HA tudod a helyiség nevét, akkor ott a telefonkönyvben meg tudod keresni a címét.
2015. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fényképek/video küldése emailben.
2015. jún. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!