Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Diplomaosztóra milyen ajándéko...

Diplomaosztóra milyen ajándékot érdemes venni barátnőnek, vagy csak elég egy csokor virág, ha nm régóta ismeritek egymást?

Figyelt kérdés

Diplomaoszótja lesz a bartnőmnek, és meghívott.

2 hónapja járunk, mitérdemes venni neki?

Elég a virágcsokor plüssel a tetején?

Vagy virágcsokor és diplomás plüss külön?


2015. jún. 17. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább vegyél neki egy szép szál rózsát és menjetek el vacsizni, persze ha nem lesz családi ünneplés. ha meg lesz, én lányként például örülnék egy bornak amire az egyetem kezdésének és végzésének dátuma van gravírozva.
2015. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Rezgő műf_szt, az mindig kéznél lehet... :D
2015. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értelmes válaszokat várok!

Milyen fajta virágot éremes venni ?

2015. jún. 19. 14:18
 4/5 anonim válasza:
én vettem egy pezsgőt, leáztattam a cimkéjét és egy ismerősömmel gravíroztattam rá egy idézetet, egy kis ábrát meg egy évszámot az egyetem nevével és a karral. Az idézetet elég nehéz volt rágravírozni de haver megoldotta. A pezsgő tetejére csináltunk ilyen egyetemi kockasapkát, nem tudom milyen anyagból egy olyan hengert hajtottunk ami kicsit pászos volt a pezsgő tetejére, összeragasztottuk, és a hengerre vágtunk egy kockát, amit szintén hozzáragasztottunk meg egy kis bojtot kicsi fonott zsineggel. Mellé volt egy virágcsokor.
2015. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Forrai Edina válasza:
Egy szál rozsát, egy üveg bort vagy pezsgőt és vidd el vacsorázni.
2015. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!