Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mi lenne az ideális évfordulós...

Mi lenne az ideális évfordulós ajándék?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, a párom 23 éves lesz, és 8 nap múlva lesz a 3. évfordulónk.

Sokat gondolkodtam, hogy mit vehetnék neki, ezalatt a 3 év alatt kapott már tőlem közös képet, képkeretet, plüsst, illatszert, italt, rajzot, verset stb..és mondhatjuk, hogy mostanra teljesen tanácstalan lettem, mert a csoki elfogy, a virág elhervad, és valami hasznosat és tartósat szeretnék neki. :)

Az utóbbi időben sokat mondogatja, hogy jó lenne egy memóriakártya, mert nem fér el a sok dolga a telefonján, és arra gondoltam, veszek neki egyet, az hasznára válna és nem egy-két napig tart. :)

Ti mit gondoltok erről? Nagyon snassz dolog lenne egy ilyen kis dolog évfordulóra? A tanácsaitokat, javaslataitokat nagyon szépen megköszönném! :)



2015. aug. 4. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi évfordulóra sosem veszünk egymásnak ilyen "kacatokat", mindig valami közös programot csinálunk. Van mikor együtt találjuk ki, de van hogy csak az egyikünk szervezi a másiknak meglepi.
2015. aug. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon nehéz leszervezni bármilyen közös programot, mert az utóbbi időben a munkája miatt csak heti egyszer jön haza, akkor is egy napra és szegény hullafáradt :/ köszönöm szépen a válaszodat!:)
2015. aug. 4. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor arra a napra egy közös masszázs, egy közös wellnes.
2015. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szintén a közös programra szavazok. A memória kártya szerintem egy "mert vennem kellett vmit" ajándék lenne. Pl. Feldobox utalvány, több étteremből lehet választani, és akkor mentek amikor ő is ráér.
2015. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm szépen a tanácsot :)
2015. aug. 5. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!