Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A magyarországi fekete péntekk...

A magyarországi fekete péntekkel kapcsolatba lenne pár kérdésem? (lent)

Figyelt kérdés

az első kérdésem az lenne hogy hol ajánlatos elektronikai terméket vásárolni?(én ugy hallottam hogy az emag volt tavaly a legmegbízhatóbb fekete péntekben részvett oldalak közül.. vagy nem jól tudom?)

mikor szokott lenni ez az egynapos akció..? vagy esetleg már kihírdették az időpontját?

van e valakinek ezzel kapcsolatban valami tapasztalata ?.

azt is hallottam hogy a tavalyi fekete pénteknél voltak problémák.. hogy lefagytak az oldalak amikről lehetett vásárolni ..ez esetleg kiküszöbölhető ugy ha rögtön éjfélkor rendelnék..???


Előre is köszönök mindent .. :) !!



2015. szept. 27. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Emag al minden rendben volt, hirdetni fogják, ne aggódj. Ahol gond volt az a edigital, órákig ültünk előtte és nem jutottunk semmire.
2015. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az emagnál a nagyon akciós dolgok egyből elfogytak, a többi akció meg nem volt akkora, hogy megérje a kínlódást.


Fekete péntek a hálaadást követő pénteken van.

2015. szept. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:

"ez esetleg kiküszöbölhető ugy ha rögtön éjfélkor rendelnék..??? "


Az edigital már éjfél előtt sem volt elérhető. Sokan gondolkodnak úgy, hogy azonnal éjfélkor. Szerintem a hajnal 3 nyerőbb :) Aki éjfélkor próbálkozik, az addigra megunja, aki reggel csinálná az nem 3-kor kel fel :) De a fekete péntekre kitett készletek gyorsan fogynak általában.

2015. szept. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Engem az érdekelni, hogy mekkora akciók voltak ?
2015. okt. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

a "mekkora akció" rész engem is érdekelne, ivel és karácsonyra össze szeretném rakni "álmaim" gamer PC-jét, ami meg is van, kb 350 ezer. keret is majdnem van rá, na de ekkora összegnél még 10 %-is nagyon súlyos összeg, amit még pluszba bele tudok forgatni a gépbe.


Melyik oldalon volt tavaly fekete pénteken jó akció pc-re/alkatrészekre?

2015. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
ez az egész egy nagy szélhámosság,csalás.tavaj egy-két terméket összehasonlítottam ,a fekete piszkosságos drágább volt mint más nem akcijós boltban. írtam is nekik emailt,persze válasz nem volt.sajnos még mindig át tudnak verni sok embert és megvétetik azt is amire nincs is szüksége a csókának,csak a gyenge agyát megbizgerálják az akcóó szóval.
2015. nov. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!