Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit tegyek a dobozba?

Mit tegyek a dobozba?

Figyelt kérdés

Van egy 13 éves barátnőm. Én 14 vagyok.Kicsi korom óta ismerem. Imádjuk egymást. Csak sajnos keveset is találkozunk, mivel 300 km van köztünk. De a hétvégén ide utazik 2 napra.:) Arra gondoltam, készítek neki egy ajándékot.

Cipősdoboz, befedve csomagolópapírral. Na de.. Mit tegyek bele? Közös képekre gondoltam, de az nem sok minden. Ételt nem akarok bele tenni, mert az előbb utóbb megromlik. A csoki is!! Szóval valakinek ötlet?



2015. okt. 19. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Ha a barátnőd, akkor ne a testvéri kapcsolatba írd!
2015. okt. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régen mi is csináltunk ilyet a barátnőimmel.

Mi az, amit szeret?

Pl tehetsz bele közös képeket, egy magazint, újságot, ami szeret, kézzel készített karkötő, vagy valami más, ami személyes. Esetleg a kedvenc csokiját. Romlandó, igaz, de több hónapig jó, addig felbontja a dobozt, és megeheti. Van valami, amit gyűjt? pl színes, illatos gyertyák, stb?

Írhatsz neki egy levelet is egy szép levélpapírra.

2015. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magazin, gyertya, szempilla spiral, labello, hajcsatt, hajgumi, testapolo, kezkrem, kesztyu telre, szep sal, karkoto, nyaklanc, poszterek, fotok, kis ajtodisz, szelcsengo, kisparna, kulcstarto...ezek kozul valassz parat :)
2015. okt. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!