Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Kérhetek kreatív ötleteket...

Kérhetek kreatív ötleteket egy fényképes ajándékhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ajándék elkészítéséről és díszítéséről szeretnék ötleteket kérni!


Az ajándék a következő lenne:

-arra gondoltam, hogy egy 50*70-s képkerethez vennék egy nagy karton lapot (a színét még nem sikerült eldöntenem),

-kinyomtatnák egy csomó fényképet (ami rólam és az élettársamról készült)

-középre írok egy szép idézetet

- a kartont kivágnám ott ahol elterveztem a fényképek helyét

-a végén pedig le lenne fedve üveg lappal


Ez eddig sima dolog, csak ugye a fényképek közt levő kartont valamivel fel szeretném dobni, díszíteni, de nem szeretném, hogy gagyi legyen.

Gondoltam arra, hogy festek rá valamilyen mintákat (először a szívecskék jutottak eszembe csak attól félek, hogy túlzás lenne e, más minták nem nagyon jutnak eszembe ami kifejezi a szeretetet) vagy gondoltam szalagokra a kis kereteket csinálni a képek köré, mintás (szívecskés) cellux ragasztó is az eszembe jutott stb.....


Nem tudom eldönteni milyen színű legyen a karton, és a fényképkeret! (ami illik a világos kék szoba színhez)


Ne haragudjatok, hogy ilyen hosszú lett!


Előre is köszönöm a segítséget!



2015. okt. 28. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Őszintén???

1. Csak valódi képkeret fogja megtartani az üveget, és ha még külön színes is, és a keretezés-üvegezés munkadíja...és ha azt veszem, hogy ízlésem szerint eléggé giccses, csöpögős ajándék, ott lóg a falon...

2. Azon a pénzen inkább vennék egy takaros fotó-albumot, indításnak beleraknám azt a két képet, amit gondolsz, alájuk lehetne írni azt az 1-2 kedves mondatot... és majd később a további fotók is beleférnek a közös kirándulásokról, stb. stb.

2015. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1- igen tudom, es ezt úgy oldom meg,hogy veszek egy 50×70 képkeretet és annak a méreteivel szabom belele a kartont és ha kész belerakom a keretbe a kartonra erősitet képebet és össze rakom a keretet!

(Szerintem nem jól képzelted el amit leirtam! )

2- én is gondoltam már ere a lehetőségre, csak en egy kidolgozot dolgot szeretnek addni neki amiből látja, hogy tényleg foglalkoztam vele és, hogy nagyon de nagyon szeretem!

2015. okt. 28. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az első válaszolóra, ez egy nagyon szép és jó ötlet! Szerintem egy,ásba fonódott csigavonalakat rajzolhatnál. :)
2015. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2 boveben letudnad irni az otleted ha megkerhetlek? :)

Am a nap folyaman eszembe jutot h a kepekhez rozsat rajzolnek ahogy fel fut a kekek mellett, esetleg par lehulo szirom a kepekre!

2015. okt. 29. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Szóval úgy gomdoltam, hogy az üres helyre rajzolhatnál egymásba fonódott csigavonalakat. Nagyon jól mutatna!
2015. okt. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!