Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A barátomnak hamarosan szülina...

A barátomnak hamarosan szülinapja lesz és szeretném megleni! Macira nevet írassak vagy azt hogy szerelmedtől? Név alatt azt értem:. -tól

Figyelt kérdés

Szeretnék neki egy macit adni aminek a pólójára szeretnék iratni

De nem tudom melyik lenne jobb, az a baj a szerelmemnek-kel hogy olyant valahol lehet is kapni,és én személyesebbet szeretnék..

Szerintetek a névvel jó lenne?


2015. nov. 2. 16:50
 1/4 anonim válasza:
Szerintem inkább egyik közös kepeteket egy bogrere (csuporra) az nem olyan gyerekes :D
2015. nov. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ő nevét írd rá
2015. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez olyan elcsépelt ötlet. Semmire nem fogja tudni használni azt a macit, ráadásul a fiúk nincsenek oda-vissza a plüssökért. Adj neki valamit mondjuk a hobbijával kapcsolatban. Vagy mire vágyik? Közös élmény? Az is egy jó ötlet.

És egy tanács a továbbiakra: ne olyat adj, aminek te örülnél, hanem olyat aminek az ajándékozott fog.

2015. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, bőven eléggé gyerekes és szeretem a plüssöket, de giccses szívecskés vagy szöveges maciktól kirázna a hideg.

Szerintem nem kell név, ha nem emlékszik rá, hogy kitől kapta, akkor már úgyis mindegy... A "szerelmedtől" nekem kicsit ilyen tapadós, akkor is, ha nem ilyen hozzáállással adod. Nem kell ez...


Egy kis maci nem sok vizet zavar, de tuti van, akinek ez zavaró, semmitmondó ajándék és nem megy a szobájába és szeretné kidobni... Mivel nem ismerjük a srácot, nem tudhatjuk, mit reagálna rá. Én csak akkor adnék neki macit, ha kifejezetten tetszene nekem a maci és tudnám, hogy semmi baja a plüssökkel.

Az én páromnak 36 évesen sincs baja velük, egy plüssbirkával alszik (Zakopane felirattal, az azért más). Macit nem adnék neki, mert az szerintem unalmas, denevére van még, görénykéje (ő maga vette őket), nekem pedig kígyóm, békám és ördögöm.

Plüss dinoszauruszt szeretne nagyon, de olyat nehéz szerezni, én pedig sosem csináltam még plüsst.


Bocs, kicsit eltértem. De a fő, hogy az adott személy ízlése a legfontosabb e témában. Bár ha nagyon szerelmes, akkor egy pár zokniért is odalenne tőled... :D

2015. nov. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!