Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot vegyek...

Milyen ajándékot vegyek anyukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Készítek neki egy karácsonyfadíszt és egy dobozt kifestek, kidekorálok. Arra gondoltam, hogy abba a dobozba tennék neki még valami apróságot, amit veszek neki. Van ötletetek? Max 3000-4000 forintba költenék rá, és itt a környékünkön, ahova egyedül is eltudok menni, csak spar, dm, virágbolt és rossmann található. 13/l
2015. nov. 4. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd át a smink-táskáját! Hátha van ami hiányzik... :D

És azt vedd meg neki! Vagy esetleg vegyél neki valami fürdősót/fürdőbombát!

2015. nov. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Èletkèm csak november van :D vagy nagyon hamar tul akarsz esni az unnepi nagybevasarlason, vagy a halloween után ez az ujabb ötlet a pènzköltèsre. Persze fèlre ne èrts pont ugyan ilyen vagyok èn is. Nade ha csak most kerdezed ès majd decemberben akarod megvenni es mar pontosan ki valasztod a termeket lehet hogy egy honap mulva már nem lesz a polcokon. Nade elèg a pofázásomból..ha anyád szereti a kávét vegyèl neki valami olyan cukrot csokit de ne kávèt mert azt o tudja milyet szeret.ha sminkeli magát ès rúzzsozza is akkor megnèzed milyen tónusú a bőre rá-guglizol hogy ahoz a bőr tónushoz milyen színek illenek, persze ez így megy a szemhèjpúdernèl. Szóba jöhet a fürdő bomba (ha nem tudod mi akkor nèzz rá youtubeon) nagyon látvános ès jó hangulatot teremt, persze ez csak akkor válhat be ha van kádatok ès ha anyád szeret furcsizni. A hangulatrój jut eszembe hogyha gyertyás típus vegyél neki gyertyát illó olajakat. Ha èrintőkèpernős a telefonja akkor arra egy szèp tokot. Ha van parfume nezd meg milyen kerdezd meg szereti e ha igen es nem draga akkor egy ujabb sose jon rosszul. Mèg a sál ès pènztárca se rossz otlet. Esetleg ha sokat borozik egy szep boros pohár, apuk

áddal vehettek neki a kevenc alkoholjából. Hirtelen ennyi :) remelem akadt valami ami hasznos 13/l

2015. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és tudom hogy korán van még, csak elkezdek ilyenkor már gondolkozni, meg amúgy sincs sok időm, amikor ráérek.
2015. nov. 5. 07:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Én olyan ötlettel jöttem, ami teljesen ingyenes.

Vágj ki kis papírdarabkákat, és írj rá:

a, olyanokat, mint pl. Ma én mosok, stb. És ezeket be tudja váltani

b, jókívánságokat

c, idézeteket

d, verseket

e, olyanokat, mint pl. Te vagy a legjobb anya, te vagy a legkedvesebb anya, stb. Ezek közül minden reggel húz egyet, és így egész nap jó kedve lesz

f, leírod mi mindent szeretsz benne, és mint az előbbinél azokat is reggel nézze meg.


Remélem tudtam segíteni!

2015. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!