Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hol tudok ilyet venni?

Hol tudok ilyet venni?

Figyelt kérdés
Tudom még több mint egy hónap van karácsonyig...de ma a párom említette hogy egyik barátjának van olyan öngyújtója ami színes lánggal ég és hogy mennyire tetszik neki, sejtem örülne neki ha karácsonykor kapna egy ilyet. Hol tudok venni színes lánggal égő öngyújtót esetleg van köztük olyan ahol képet is nyomathattatok rá? Előre is köszönöm!:)

2015. nov. 7. 06:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Találtam egy helyet, ahonnan lehet rendelni ilyen és ehhez hasonló öngyújtókat. :)

Link: [link]

2015. nov. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt én is megtaláltam de nem találtam olyat ami tetszene neki es szímes a lángja.. :)
2015. nov. 7. 08:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég giccses lehet, én inkább lebeszélném róla.
2015. nov. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az a cél h neked tetszen vagy alap esetben a kérdezőnek, hanem, hogy örömöt szerezzen a párjának és neki tetszen!
2015. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!