Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Lányok! Ti mit adnátok a...

Lányok! Ti mit adnátok a barátotoknak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Èn is 15 vagyok ès ô is..most 7 és fèl hònapja vagyunk együtt :) 2 hèttel karàcsony elôtt leszünk együtt 8 hónapja ès mèg nem jöttem rá mit adhatnék neki karàcsonyi ajándèknak..ô december közepèn megy ki külföldre ès szeretnèm neki oda adni a 8. hónapfordulón az ajándèkot.

Ti mit gondoltok az nagyon korai lenne hogy oda adjam? Ès szerintetek mit adjak neki?



2015. nov. 25. 18:41
 1/4 anonim válasza:
szerintem semmiképp se valami veletek kapcsolatosat adj, arra van az évforduló pl, inkább olyat amit szeret
2015. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem jön haza karácsonyig?

Mert ha igen, akkor csak az évfordulós ajándékát adnám oda a helyedben, a karácsonyit pedig akkor, mikor hazajött.


Évfordulóra valami kettőtökkel kapcsolatosat pl.: valami fényképes ajándékot, fotómontázst, szíves kulcstartót, félbetörhető szívmedálos nyakláncot.


Karácsonyra pedig olyat, ami csak neki szól: pólót olyan mintával, amit szeret pl. film, zene, zenekar, hangszer, étel stb. Kedvenc parfüm, tusfürdőcsomag, kesztyű, sál, sapka, mobiltelefontok, pénztárca kedvenc focicsapata logójával stb.

2015. nov. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Olyant amit felvihet a gépre! :)

A fotóddal ellátott kulcstartó. 200+100ft a fotósnál egy ilyen ajándék mivel a medál már divatja mult. Egész életében el fogja kísérni. A lakáskulcs a kocsikulcs és a jakht kulcsa is ezen lesz majd!Írd rá hogy szereted. De elég a fotó is önmagában!

[link]

Ilyen.

2015. nov. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Karácsonyig sajnos nem jön haza :/ de köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítettetek😘
2015. nov. 27. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!