Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Gáz könyvet adni karácsonyra...

Lukács Bélaa kérdése:

Gáz könyvet adni karácsonyra barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan kérdésem lenne , hogy a barátnőm 21 éves, és a Lakatos Levente- Aktus című könyvet szeretném megvenni neki karácsonyra. Többször küldözgettünk már idézeteket belőle egymásnak amit így neten láttunk, de még soha sem olvasta. Azt mondta az egyik is erősöm hogy szerinte személytelen könyvet adni karácsonyra. Én arra gondoltam hogy egy szép szöveget beleírok majd és úgy , esetleg még mellé valamit venni. Mit gondoltok?

2015. dec. 1. 12:03
 1/5 anonim válasza:
54%
Nem, a haverod gáz. Bélgáz. Meg a kérdésed. De a netről összeszedett mindenféle idézet is az. Remélem minyonos képen voltak, úgy az igazi.
2015. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon nagyon örülnék neki, ha megkapnám azt a könyvet. 19L
2015. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha szeret olvasni, akkor jó ajándék, vagy ha tudod, hogy úgyis elolvasná.


Amúgy a könyv olyan ajándék, ami lehet személyes is és személytelen is, csak tudni kell kezelni.

2015. dec. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz!

Miért lenne személytelen?

Szerintem az egyik legszemélyesebb ajándék, ha sikerül olyan könyvet választani, ami a másiknak tetszik.

Az ismerősöd a gáz.

Vannak tök jó, érdekes, akár vicces könyvjelzők is. Azt is lehetne mellé.

2015. dec. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem vedd meg a könyvet az elejére mehet a kedvemc idézeted meg szignózod mellé egy csoki vagy parfüm vagy valami apróság attól függ mióta vagytok együtt de a könyvet értékelni fogja mert ezt amúgy is szeretné! :)
2015. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!