Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek neki karácsonyra?...

Mit vegyek neki karácsonyra? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval az egyik lányosztálytársamat szeretném meglepni valamivel... :)

De elég válogatós...

Édesség nem jöhet szóba mert csak egy fajta csokit szeret, ami magában nem elég.

Sminket,körömlakkot meg nem akarok venni mert azt nem nagyon használná...

A parfüm sem jó, mivel még az elején mondta h csak a sajátját (1) használja :)

És akkor itt a kérdés mit vegyek neki?

Ui. 15 éves középsuli.

15/F



2015. dec. 3. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyaklánc,karkötő,napló,notesz,írószer.
2015. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ékszer
2015. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

basszus milyen csaj ez :DD

se smink, se csoki, se parfüm. Na akkor valami más kell. Esetleg azt leírnád, hogy milyen kapcsolatban vagy vele? Ha jól ismered akkor könnyen tudsz valami személyesebb ajándékot adni. Pl.: a kedvenc számait kiírod egy CD-re.

Valamit amit szeret (zenész, színész, egy motívum, idézet, esetleg közös kép) azt rá tudod nyomtattatni egy bögrére. Nem tudom pontosan hol laksz, de én ilyet két barátnőmnek is csináltattam háromezerért Budapesten bögrével együtt és nagyon nagy sikere lett.

Telefontokot is tudsz venni vagy egy érintőképernyős telefonhoz való toll is tök jó ajándék.

-ugyanannyi idős lány- ;)

2015. dec. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

3# én is ilyen vagyok …..

valami szép kulacs? + egy képkeret amiben pl van vlami fontos kep pl haziallatrol ha van neki .

2023. jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!