Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Meg vagyok lőve ajándékok...

Meg vagyok lőve ajándékok terén. Mit adhatnék neki?

Figyelt kérdés

Világ életemben nehézkes volt kitalálnom, kinek mit adjak. Ez főleg azokra igaz, akik nagyon közel állnak hozzám, mert van bennem egy kis görcs, hogy biztosan "megfelelően teljesítsek". Tudom, hogy örülnének egy kicsit ennek is, annak is, de valamiért mindig lebeszélem magam ezekről az ötletekről, mert vagy túl átlagosak, vagy tudom, hogy a másik valami nagyon frappáns ajándékkal készül és nem akarom, hogy "aránytalan" legyen az ajándékozás mértéke/értéke.

Szóval most nem olyan válaszokra lennék kíváncsi, hogy "te ismered", "ha szeret, nem fogja érdekelni", hanem konkrét ötletekre, hogy esetleg ihletet meríthessek belőlük. Személyes tapasztalatoknak is nagyon örülnék!

Egy 17 (lassan 18) éves fiút szeretnék megajándékozni (barátom/pasim, ahogy tetszik), aki eléggé kocka, laza, humoros srác. Nézelődtem "vicces" boltokban, láttam jópofa feliratú pólókat, de attól tartok, hogy ezek a tárgyak egyszeri poénnak jók lennének, de később nem hordaná/használná az ilyesmit.



2015. dec. 4. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne vegyél vicces feliratú pólót, meg gyerekes tárgyakat sem. Ha nincs ötleted, akkor vegyél pulcsit.
2015. dec. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az van neki bőven, már olyan is van, amin a kedvenc bandája logója szerepel.

Igazából koncertjegyre gondoltam, amiről több fiú ismerősöm véleményét kikérve elég pozitív visszajelzéseket kaptam. Csak azt nem tudom, hogy oldjam meg, hogy aznap biztosan szabad legyen.:/

2015. dec. 5. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!