Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Tanároknak ajándékozás egyénil...

Tanároknak ajándékozás egyénileg Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Anya kiskoromtól kezdve küldi az ajándékokat a tanároknak,felsőben még el is vittem. De idén kerültem gimnáziumba,és gondolkodtam is rajta,dehát csak egy elit iskola,hátha nem vagyok egyedül ezzel az ajándékozós dologgal. Viszont ma az egyik tanárom mikor odaadtam,azt mondta hogy ez itt nem szokás. Egyébként mindig is kellemetlenül éreztem magam emiatt,már most elviszem a többi tanárnak,ha egynek odaadtam,de máshol ez mennyire jellemző?
2015. dec. 15. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szokás, sőt, szerintem visszás. Olyan, mintha meg akarnád vesztegetni. Szerintem emiatt kínos is nekik. El sem fogadhatnák. Rossz helyzetbe hozod őket.
2015. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én adnék nekik egy nagy milkát azon ugy se látszik hogy ki van bontva aztán lemérgezném mindet :D
2015. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem,jovőre már nem viszek,de idén ha már kettőnek odaadtam,a többinek is illene,nemde?

Utolsó,a cél igazából nem ez lenne,de észben tartom😄

2015. dec. 16. 07:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Kérdésben elírtam,már kettonek* adtam oda
2015. dec. 16. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!