Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Karácsonyi ajándék kolléganőknek?

Karácsonyi ajándék kolléganőknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gondoltam feldobom a kérdést, hátha más is hasonló cipőben jár. Kolléganőknek szeretnék valamit venni, de semmi ötletem nincs. Valami kreatív, hasznos ajándékot és nem csak egy doboz csokit. Kicsit későn kezdtem el keresni, szóval ez lesz a B terv :)


Köszi a segítséget!!!


F



2015. dec. 16. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A vásárlós ajándékba nem tudok segíteni, de tudok ajánlani pár egyszerű,de mutatós saját készítésű ajándékokat, én a kolléganőimnek idén ajándékozok: hópelyhes könyvjelzőt ( színes karton csíkra vágni, hópehely kinyomóval, vagy nyomtatsz színesen és körbevágod ráragasztod, szalag az aljára, kész is), angyalkát (függöny szerű anyagból vágsz egy tetszőleges kört, a közepére vatta pamacsot teszel a fejének, összekötöd, szárnyat is kötsz a hátára ugyanabból az anyagból), és én még mindenkinek egy olyan csokit adtam, amit átcsomagoltam, és ráraktam egy képet, amin ő van, karácsonyi keretbe! Remélem tudtam segíteni! =)
2015. dec. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

[link]

Vagy van sok más, de ezek többnyire nagyon különlegesek, s nem elcsépeltek.

2016. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!