Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mi volt a legkreatívabb...

Mi volt a legkreatívabb ajándék, amit kaptatok, vagy adtatok?

Figyelt kérdés

2015. dec. 20. 18:00
 1/2 anonim válasza:
100%
Kifigyelték, hol veszem a kedvenc desszertemet és készítettek hozzá 3 "desszertjegyet". persze a 3 finomság árát kifizették előre, és lepacsizták hogy ha mutatom a "jegyet" megkapom a desszertet. Nagyon örültem neki.
2015. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ignis Subdialis ***** válasza:

Utolsó karácsonykor a gimiben húztunk és kihúztam egy srác nevét, aki jogra akart menni, s vettem egy egész nagydobosi sütőtököt neki, ami volt vagy 8 kiló, klasszikus kerekded sütőtök és alkoholos filccel ráírtam a "rátóti csikótojás" meséjét, aztán becsomagoltam egy óriási kartondobozba, körbe karácsonyi csomagolóval. :) Úgy tudom végül megrohadt a szobájában. :D

A másik, amit szintén én adtam egy barátomnak, az az volt, hogy leszerveztem X barátjával, hogy félóránként mindenki küld neki sms-ben egy betűt, így sorban azt küldtük el neki betűnként, hogy Boldog szülinapot.

Meg még egy-két meglepetéspartit sikerült jól megszervezni.

2017. márc. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!