Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti mit vesztek szüleiteknek...

Ti mit vesztek szüleiteknek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Anyukámnak már vettem ajándékot, apukámnak viszont nem tudom mit vegyek. Nem szeretnék csokit, vagy parfümöt venni, de nincs más ötletem, segítsetek nekem! Ti mit vesztek szüleiteknek idén? 16L.

2015. dec. 21. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én apumnak egy párnahuzatot varrtam, ráhímeztem, hogy Apu, és textilfilccel még rajzoltam rá. :) anyumnak pedig egy albumot csináltam.
2015. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Anyukámnak pl.vásárokban kapható gyümölcsteát/gondűző málnát :-) , könyvet, olyan dolgokat amit nem vesz meg magának de szeret kesudió,pisztácia , celebration. Apukám kapott már aranypelyhes pezsgőt,arcszeszt, ilyesmit.
2015. dec. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nyakkendőt vettem neki.
2015. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2015. dec. 22. 06:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Anya körömlakkot kap, apa meg még nem tudom mit.
2015. dec. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Édesanyám: 2 sajátkészítésű olajfestmény, ránctalanító krém, kötött sál és sapka, tusfürdő-testápoló szett

Édesapám: bögre a kedvenc együttesével, meglehetősen drága borválogatás és étcsokoládé-válogatás

2015. dec. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nincs olyan film amit szeret? Azt megvehetned es meg melle mondjuk irj neki egy vicces verset es egy kesztyut is vehetsz mert biztos jol jon majd a hidegben.
2015. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!