Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk még csak együtt, egyszerűen fogalmam sincs minek örülne..megvan mindene,nem tudom mit kéne vennem.

Ő már vett nekem valamit, hiába mondtam hogy nem kell,nekem elég az ha vele lehetek,mert utána sokáig nem találkozunk.

Gondoltam valami illatszerre,de nem akarom hogy azt higgye azért mert büdös(bár mindig megjegyzem milyen jó illata van),old spice-t használ, valami hihetetlen jó kókuszos illata van.

Nagyon odafigyel magára, jó vágású fiú.

Kedvenc színe a zöld, a vörös, illetve a szürke.

Remélem tudtok valami ötletet adni.


2015. dec. 22. 19:17
 1/3 anonim válasza:

miért gondolod,ha valami illatot vennél neki? akkor ezt meg azt hinné?

de azért egy hónap után nem kell összetörnöd magad,és nagy dolgokat ajándékozni.

ruhaneműt?minek? gondolom azért soroltad fel a kedvenc szineket....

mi a hobbija?ott lehetne keresgélni és frappánsan valamit kitalálnod.

sokszor az ötlet sokkal aranyosabb ajándékokat tud a figyelmedbe ajánlani-mint a drága cuccok.

könyv az szóba sem jöhet?

sportol?

zene?

ne csak "tárgyakban"gondolkozz-esetleg egy közös program ami mindkettőtöknek kedves-de te szervezed meg/veszel rá jegyet..

nem csak ruha és illatszer van.

ismered? ha igen akkor nem lesz nehéz kitalálnod valami kedves ötletes dolgot.

2015. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,most néztem csak meg,végül maradtam az Old Spice deónál(csak hogy el ne fogyjon,tényleg imádom azt az illatot),kapott hozzá egy Raffaellot(mert többet mond minden szónál) meg egy tábla oreos csokit,mert azt meg imádja..örült neki :)

Nem is akartam nagy összegekért vásárolni,nem vagyunk még együtt annyi ideje,a közös program sajnos szóba se jöhetett volna mert elutaztak...mondjuk enyhe szivrohamot kaptam,amikor megláttam hogy tőle egy ezüst,svarowski kövekkel kirakott fülbevalót kaptam,ez sokkolt...

De még egyszer köszönöm a választ. :)

2015. dec. 25. 20:12
 3/3 anonim válasza:

jól csináltad-ügyes voltál.

ne hasonlítsuk össze az ajándékok értékét-nem ez a lényeg.

nem szabad grammozni ki mennyiért vásárolt.

te ezt vetted-ő meg azt.

jó ez igy.

2015. dec. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!