Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot adjak lány...

Bence2601 kérdése:

Milyen ajándékot adjak lány osztálytársamnak?

Figyelt kérdés
Van egy lány, Osztálytársak vagyunk fél éve, mind ketten 14 évesek vagyunk és hát, tetszik nekem :) És valamivel kedveskedni szeretnék neki az ünnep alkalmával valami ajándékkal, 3-5 ezer Ft lenne a maximum én valami parfümre gondoltam, szerintetek valaminek jobban örülne? Sminkelni nem szokott, olyan visszahúzódósabb típus de mindig elhülyéskedünk valamin. Van ötletetek?

2015. dec. 23. 21:15
 1/9 anonim válasza:

Azta :O Ez tök jó,nagyon cuki vagy,hogy csak úgy adsz neki ajándékot..tuti értékelni fogja ;) Legalábbis én nagyon oda lennék :D

Szerintem amúgy jó ajándék,a parfümnek mindenki örül :) Csak a baj az,ha nem találod el az ízlését..próbáld megtudni valahogy,hogy milyen illatokat szeret,vagy pedig adj neki olyan ajándékot,aminek tudod,hogy nagyon örülne. :) Az a baj,hogy mi nem ismerjük,tehát nagyon nem tudunk mit mondani :D Esetleg valamilyen ékszert is adhatsz neki,bár nem tudom,hogy nem lenne-e neki túl egyértelmű,hogy miért adod neki.:S

2015. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bonbon,farfüm,nyaklánc,karkötő,fülbevaló,telefontok,sál,sapka,kesztyű,kulcstartó,toll.
2015. dec. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Egy puha mamusz, kesztyu , ajandekutalvany (parfumre) hogy o valaszthassa ki az illatot, koromlakk , sal, ekszerek, vagy 5000bol mar tudsz egy jo puha kardigant is venni , konyv ha szeret olvasni vagy ha van hobbija akkor ahhoz kotodo ajandek.
2015. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jó ötleteket is adtatok szerintem a puha mamusz az jó ötlet meg csoki meg körömlakk és ha belefér valami szépségápolási termék, ha nem is parfüm de valami jó :)
2015. dec. 24. 07:51
 5/9 A kérdező kommentje:
Végül egy parfümöt egy testápolót meg egy milka oreot adtam :)
2015. dec. 24. 14:45
 6/9 anonim válasza:
Na és mit szólt hozzá? :D
2015. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát örült neki meg is köszönte meg azt mondta aranyos vagyok :D De hát mikor a közelébe vagyok mindig vigyorog :)
2015. dec. 26. 14:15
 8/9 anonim válasza:
És most,így téli szünetben adtad oda neki?De cuki,találkoztatok? :D Tök bátor vagy ;)
2015. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, igen és nem vagyok bátor :D
2015. dec. 27. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!