Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek mot keszitsek...

Dorothy000 kérdése:

Szerintetek mot keszitsek apukanmak a szulinapjara? Már csak pár napom van hátra, szoval gyorsan kellene.

Figyelt kérdés
Eddig mindig rajzoltam neki, de meg o isbazt mondta h ebbol mar kinottem, de igy meg nincs semmi otletem... Az egyetlen amineszembe jutott, hogy nafyon szereti a star wars-ot es csinalnek neki, egy olyan ceruta/toll tartot amit kirakhat az asztalara. szerintetek ez milyen lenne? egyeb otletekert is halas lennek,;-) 15L

2016. jan. 1. 12:58
 1/2 anonim válasza:

Naptár?

En a kislanyommal naptarat keszitettem a ferjemnek karacsonyra.

Igaz h mi tenyerlenyomatot csinaltunk, de sztem rajzolhatsz az egyik felere, a masikra pedig berajzolod a napokat, heteket.

Kb 300 forintert osszespiraloztattam

2016. jan. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az nem rossz otlet... esetleg valami egyszerubb? mert hetvegere kene, es nem nagyon van ra idom :-(
2016. jan. 5. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!