Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek ez jo ajandek...

Szerintetek ez jo ajandek lesz a baratnomnek?

Figyelt kérdés

Igazabol, en mar 2 honapja elkeszitettem az ajandekat, pedig csak most lesz a szulinapja, és azért kérdezem, mert ez ido alatt sajnos eltavolodtunk egymastol... Nem tudom miért, nem vesztunk ossze mindegy. Mostanaban kezdtunk el ujra beszelni. Viszont barhogy is lesz, az ajandekot mindenképp odaadom. Vettem neki ugyanis egy kis kiszerelesu zaras parfumot, ami szerintem nagyon jo illatu, es akkor még ugy gondoltam az o izlesenek is megfelel. Vettem egy plusstigrist, piros csokornyakkendovel. (Ezt igazabol poénbol vettem, ert akkor még olyan volt a baratsagunk, hogy ezt siman megengedhettem, meg nagyon kedvezo aru is volt, raadasul akkor olvasott egy tigrises konyvet es az nagyon tetszett neki. En meg gondoltam, megveszem neki, es irok melle egy kis uzenetet, hogy o majd mindig felviditja es megvedi.. De ez mar nem lenne tul nyalas ezek utan?)

Aztan csinaltam meg egy "teasdobozt", (nem tudom pontosan, hogy hivjak) ami egyebkent egy befottesuveg, csak kidiszitettem. A teteje sotetkek alapon, egy bordos-voroses mandal (en festettem) egy kis arany csillamporral. (ezek a kedvenc szinei) Az uvegre pedig készitettem egy cimkét, amin sotétkék alapon, kalligrafikus betukkel, bordo szinnel ez van irva: Tea for you. Ez szintén megvan szorva arany csillamporral, akarcsak a teteje. A szuleim szerint nagyon jol nez ki, dizajnos, bar szerintem lehetett volna jobb is, de nem vagyok olyna ugyeskezu. Ebbe az uvegbe pedig kulonbozo teafiltereket tettem. Kulonlegesebbet es szokvanyosabbat is, de van koztuk pl.: almàs-fugés, levendulas feketet tea, fahéjas szilva, Londbol afonyas gyumolcstea, vérnarancsos stb. De igazabol mindegyik tea nagyon finom, es o is szeret teazni, csak a szulei nem nagyon szoktak venni, igy nem iszik sokat. Meg a kedvenc helyunk egy teazo, szoval ezert gondoltam, hogy ezt csinalom, bar felek, hogy azutan, hogy igy eltavolodtunk nem nagyon fogja ertekelni..

Es mindezek melle, vettem neki egy pici marcipàn szivet a Szamosban. Azért ilyen kicsit, mert szeretne fogyni, bar mondtam neki, hogy jo ugy ahogy van, de ha o ezt szeretne, akkor tiszteletben tartom, es nem halmozom el édeséggel, mert azt nem szeretné. (Viszont imadja a csokikat, szoval ezert a marcipan sziv tokeletesnek tunt.)

Szerintetek nem tul nyalas? Nem tul "sok", azok utan, hogy mar nem vagyunk legjobb baratok? (Bar mondom, mostanaban ujra elkezdtunk beszelni, de ez nem olyan mint rég.. De még nem menthetetlen a baratsagunk persze.) Nektek mi a véleményetek? Odaadjam? Vagy ne? Mar 2 honappal ezelott mondtam, hogy megvan az ajandeka, es sokat dolgoztam vele, szoval ugy illik... Egyaltalan tetszene neki? Olyan tanacstalan vagyok:(


(Azt még hozzatennem, hogy nekem is most lesz szulinapom, es o is mar ket honapja hajkurassza, hogy majd elkezdi csinalni az ajandekom stb. De most mondta, hogy még nem kezdte el, majd egyszer csak kész lesz.. Mett egy festményt kértem tole, mert szerintem irto tehetséges. Csak azt mondja, hogy nincs ideje. Azt tudom, hogy vett nekem egy alomfogot, mert annyiszor kérdezgette, hogy én mit kérek stb, hogy végul ezt mondtam... Ennek fényében, nem lenne tul kinos, hogy én ilyen "sok mindent" adok neki? Amugy osszesen 2200 Ft volt, nem egy nagy osszeg.. Csak tobb dolog, es jol gazdalkodtam a pénzzel:D)


Ja, és ne haragudjatok, hogy sok lett:D 14L



2016. márc. 27. 23:18
 1/3 A kérdező kommentje:

Jaj, egyebkent meg azt is hozzatennem, hogy van egy olyan erzesem, hogy azért tavolodtunk el, mert kozelebb kerult egy szerintem rossz tarsasaghoz. (cigiznek, isznak, fuveznek, egyutt jarjak a varost es a pasikat nezegetik, meg mindenféle draga helyre mennek..) Attol félek, hogy nem tetszene neki..

Ja, es, hogy felre ertes ne essek, engem nem zavar, ha nem kapok tole ajandekot, nekem nem is kell. Meg en azert adok, mert szeretek adni. Csak nem akarom, hogy furan erezze magat, ha o esetleg nem ad semmit en meg igen..

2016. márc. 27. 23:27
 2/3 anonim ***** válasza:
igen.
2016. márc. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia annyi lány van mint égen a csillag !
2016. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!