Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándék lenne jó?

Milyen ajándék lenne jó?

Figyelt kérdés
még életemben nem láttam de már 2 éve ismerem és 2 hónapja vagyunk együtt. Nemsokára találkozni fogunk és nem tudom mit adjak neki,az én ajándékozásom a csokiban fullad ki,de az azért mégsem olyan jó ajándék :/ (az illető fiú) én valami kézzel készített ajándékra is gondoltam ami tényleg nagyon jó de nem kell hozzá sok minden és nem igényel rengeteg időt. normális válaszokat légyszi

#ötlet #szerelmi ajándékok
2016. ápr. 7. 18:50
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom, vannak fiúk, akik hordanak karkötőt, ha venni akarsz, silikon karkötőt vagy karpántot, ha kézzel készítettet akarsz, akkor valami fonást ajánlok. Árulnak ilyen cipőfűzőhöz hasonló madzagokat, abból nagyon király karkötőket lehet fonni. Interneten biztos találsz valami egyszerű, mutatós fonást, pl kalács fonással is lehet, vagy nemtom, rengeteg van neten. De ha nem jön be, bocs de nincs más ötletem :(
2016. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
gumikarkötőket csináltam neki de egy karkötőt elég kevésnek találok :/ sajnos ezek a fonások nem mennek nekem pedig már rengetegszer megpróbáltam több fajtát is de valahogy nem megy nekem :/ bögrére gondoltam de még nem találtam olyat ami aranyos lenne és fiúnak való :/
2016. ápr. 9. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!