Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit kérjek születésnapomra? 13/L

Mit kérjek születésnapomra? 13/L

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen kérdést megnéztem már, de még mindig nincs ötletem.

Szeretek rajzolni, írni, olvasni.

Semmi elektronikai cuccot nem szeretnék, könyvem rengeteg van, ruhára pedig nincs szükségem.


Kérlek, ha tudsz nekem segíteni, írj egy választ, mert hamarosan (Október 7-én) lesz a születésnapom.



2016. szept. 20. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Képzeld nekem meg szept.7-én volt.Én is bajban voltam, nem tudtam mit kérjek.Végül pénzt kértem.Kaptam 7000 Ft-t.+ egy színházjegyet.Írj privátba ha gondolod.13/L
2016. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
miért olyan fontos, hogy kapj valamit? én sose kérek semmit. Szüleimtől kapni szoktam csokit, virágot, 1-2 apróságot. Nagyszüleim adnak pénzt. Ennyi. Nem is kell több.
2016. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Kérj pénzt, azt félre tudod tenni, és ha majd kell valami, akkor meg tudod majd venni. Ha most nincs szükséged semmire, akkor csak ennek látom értelmét.
2016. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Lovat
2016. szept. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A szüleim ragaszkodnak hozzá , hogy kérjek valamit, szívem szerint én sem kérnék semmit.


Köszönöm a válaszokat! Aki pedig azt írta, hogy lovat kérjek, kicsit gondolkodhatna.

2016. szept. 21. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!