Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek 6 éves lánynak?

Mit vegyek 6 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Szereti a Jégvarázs c. mesét, a lila színt és ha jól értettem, akkor színezni is. Nem nagy összegről van szó, csak jelképes ajándék. 1500-2000 Ft.

2016. szept. 28. 09:28
 1/8 A kérdező kommentje:

Az a lényeg, hogy a mi sulinkban a 8. osztályosok választanak egy elsőst, akit iskolássá a

"avatnak" és ez arról szól, hogy szünetekben lemennek hozzájuk beszélgetni, játszani meg a vetélkedős napon ajándékot adnak a kicsiknek. Év végén az utolsó napon a kicsik adnak ajit a nyolcadikosoknak. Ma megyek vásárolni és jó lenne néhány ötlet. Gondoltam már jégvarázsos színezőre meg egy tábla csokira, de kéne egy B) terv.

2016. szept. 28. 09:36
 2/8 A kérdező kommentje:
Te itt mit is akarsz pontosan, ha megkérdezhetem? Egyrészt nem humor kategória, másrészt nem vicces.
2016. szept. 28. 09:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Jajj, ez de aranyos dolog. :)


Szerintem a színező nagyon jó ötlet, esetleg olyan könyvecske formájában, ami a fejlődését is segíti. (Amikor én voltam kicsi, sok-sok éve :D, akkor voltak ilyen játékos feladatos kis füzetecskék egész piciknek, amikben gyakoroltuk az írást/olvasást, de tényleg élveztük, nem szenvedés volt. Lehetett benne színezni, kicsit írni, kicsit olvasni, matricák voltak hozzá...)

Vehetnél neki olyan könyvet, amit már év vége felé el tud majd olvasni, és érdekelheti is őt, pl. magát a Jégvarázst, ha van ilyen "rövidítettebb" formában.

A csokinak is biztos örülne, hacsak nem valami allergiás/érzékeny. Ezt manapság sajnos sosem lehet tudni, erre talán előtte kérdezz rá.

Szerintem örülne szép színes ceruzáknak, filctollaknak, egy aranyos radírnak, füzetborítónak... ilyesminek is.


Az a jó, hogy egy hatéves kislány kb. mindennek tud még őszintén örülni, amit szeretettel adnak neki. :)

2016. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez tényleg nagyon jó ötlet az iskola részéről!

Egy jó színeskészlet (ne kínait) és egy nagyobb alakú vázlatfüzet? B4 méret

[link]

az írástanuláshoz nagyon jó ha szabadon firkálgat,rajzolgat

2016. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

#4 az nem rossz ötlet, amikor én voltam kb ennyi idős, akkor nekem is volt hasonló. Azok disney hercegnős mesék voltak ilyen könyvben és voltak szavak helyett képek amikhez volt ugyan olyan matrica és azokat kellett beragasztani a képek helyére, hogy ne legyen halvány a színük (remélem elég értelmesen fogalmaztam :D). a csokira meg nem allergiás, mert vittem már neki és akkor kérdeztem (mondjuk az csak csokival bevont nápolyi szelet volt, de akkor is ott a csoki)

#5 erre nem is gondoltam ilyen formában, de ez sem rossz, csak nem tudom, hogy rajzolni is szeret, vagy csak színezni. :)

2016. szept. 28. 10:36
 6/8 anonim ***** válasza:
ha egy óvódás -és ő még csak most van az átmenetben- papírt és krétát, ceruzát kap - elkezd rajzolni - és létszik is rajta, hogy örül, hogy teheti. Csak később jön-sajnos- a "nem szeretek rajzolni".. Az írás tanuláshoz meg nagyon jó, ha nagy papíron saját képzelte szerint rajzolhat. A színezés egy kötött valami - azt egyébként elég sokat csinálják amúgy is.
2016. szept. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az is igaz. Még holnap így is kérdezgethetem, mert pénteken lesz a vetélkedős nap, amikor avatjuk őket. Van egy unokahúgom, ő is ennyi idős és hasonló ízlése van, szóval ha változtatni akarok, akkor még holnap megtehetem.
2016. szept. 28. 12:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyomda. Ha van Jégvarázsos, az jó lenne.
2016. szept. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!