Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hölgyek, milyen ajándéknak...

Hölgyek, milyen ajándéknak szoktatok örülni karácsonykor, valentin napkor?

Figyelt kérdés
2016. okt. 6. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valentin napot nem tartok így akkor nem is várok semmilyen ajándékot. A párom meg mindig meglep valamivel, de azon a napon nem, mert csak az árusok járnak jól.

Karácsonyra meg szinte mindennek tudok örülni.

Pl:

Egy nagyon jó könyv

közös éttermi vacsora

valami lakásdísz kellék. stb.

Csupa apró dolgoknak jobban örülök.

2016. okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tifáni.Lolita válasza:
Minden nő szerti a virágot ruhát èkszer parfüm ház tartás eszköz .De igazábol a szándèk a lènyeg :),
2016. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Van egy weboldal ahhova képet lehet feltölteni,és ők puzzle-ba legyártják.

Gondoltam az egyik közös fotót puzzle-ba elkészítem.

szerintetek?

2016. okt. 6. 23:17
 4/8 anonim válasza:
Jó ötlet a Puzzles ötlet is bár az csak inkább valentin napra. Esetleg csináltass akkor már olyan bögrét amin közösen vagytok és abba rakd bele a puzzle darakbákat. :)
2016. okt. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De egy 100 darabos puzzle nem fér bele egy bögrébe.
2016. okt. 8. 14:08
 6/8 anonim válasza:
Vibrátor :D
2016. okt. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem a férjem általában valami hasznossal lepett meg, például edénykészlet, anatómiai párna stb., ami nagyon hasznos, de én ezeknek nem örültem őszintén, hiába drágább dolgok. :D

Idén szerintem könyvet kapok, mert imádok olvasni és kb ezerszer jobban fogok örülni neki! Szerintem attól függ, hogy ki minek örül, hogy őt mi érdekli, mit szeret. Például én nem szeretem az ékszereket, de a nők többsége igen. Az adott hölgy stílusától, temperamentumától függ az ajándék típusa szerintem.

2016. okt. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy jó szerelmi partnernek, és az ő szerelmi megnyilvánulásainak. <3 :)
2017. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!