Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit kérjek karácsonyra?

Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nagyon sok ilyen kérdés van már de egyik sem segített igazán. 15 éves lány vagyok. A mamám megkért hogy írjam össze miket kérek karácsonyra és szülinapomra. Eddig annyit találtam ki hogy színes ceruzát meg körömlakkot és ruhát. Tudom hogy a karácsony nem az ajándékról szól, de ha a mamámnak nem mondom meg hogy mit kérek akkor valami eléggé drága dolgot fog venni(én vagyok az egyetlen unokája).

2016. okt. 29. 13:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy szeretek olvasni de könyvem kB most 10 darab van plusz a kötelezők. Telefonom és laptopom is van más technikai eszközre meg nincs szükségem.
2016. okt. 29. 13:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Én gitárt kértem 15 évesen, meg koncert/színház jegyet. Festékeket,ecsetet, spanyol nyelvtanfolyamot, fényképezőgépet, mindeféle dekorcuccot pl. párnát, illatgyertyát, lávalámpát, álomfogót. Meg én kalapot nagyon szerettem volna. (Persze ezek közül nem kaptam meg mindent, csak a gitárt, de az is pont elég volt:D)
2016. okt. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gördeszka
2016. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Vágódeszkát
2016. okt. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérhetnél esetleg parfümöt vagy valami sminkes cuccot pl szájfény,szempillaspirál. Multkor a Kikában rengeteg klassz dolgot láttam de tényleg pl: díszpárnát minden féle méretben, színben, mintában akkor gyertyákat rengeteg féle illatban emellett rengetek jó karácsonyi díszeket szerintem ezekkel is tökre jól kilehet dekorálni a szobát.Esetleg ha szeretsz valami énekest akkor annak egy cd jét. Ha valami drágább ajéndékot szeretnél akkor xboxra játékot( ha van xbox 😀) vagy cipőt :D Amik még eszembe jutottak az a : hajvasaló,hajgöndöritő,ha sportolsz valamit akkor mondjuk egy új edzőruha vagy labda:D, dvd,telefontok, kiskutya 😀, mp3 lejátszó, fülbevaló,karkötő,nyaklánc,édességek,valami különlegesebb tusfürdő vagy testápló 😀 amiket eddig kitaláltál azok jók 😀
2016. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én pénzt kérnék
2016. nov. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
76%
Én egy bojlert kérnék a helyedben, ha lehet akkor mennél nagyobbat.
2016. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!