Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Évfordulóra tudtok adni pár...

Évfordulóra tudtok adni pár ajándék ötletet, Max 70. 000Ft-ig? Utazás is szóba jöhet.

Figyelt kérdés

2016. nov. 2. 22:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az kimaradt,hogy en vagyok a fiu
2016. nov. 2. 22:40
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Heló!


Nos, először is, milyen évforduló?


Másodszor, Te isemred azt, akinek ajándékot adsz. Ha nem tdod, mit adj, az eléggé mutatja a kapcsolatot. Ha komolyan számít neekd az, akit megajándékoznál, Neked kell kitalálnod, mi lehet jó ajándék. Votlaképp ez a minimum.

2016. nov. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Szégyen, hogy ennyire nem ismered egyrészt, másrészt, hogy egy értelmes kérdést se bírsz megfogalmazni erről...
2016. nov. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Leszavazhatsz minket, de akkor is égő, hogy ennyit nem tudsz. Remélem a "lány" megtudja, hogy mástól krész tanácsot egy ilyen jeles napra, amikro egyértelműen azt kell megmutatni, menynire ismered és szereted őt.

Nyugodt lehetsz, most aztán megmutattad.

2016. nov. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Értékelitek a párkapcsolatom és elítéltek,miközben nem is ismertek.Köszönöm :)

Az nincs a kérdésben sehol megfogalmazva,hogy nekem nincs saját ötletem vagy tervem.Az amit én találtam ki az kb. ennyi pénzből valósítható meg és kíváncsi voltam/vagyok más véleményére,arra,hogy más hogyan gondolkodik,mit találna ki,hasonlón feltételek mellett.

Egy válaszoló sem lesz lepontozva.Nem ez a cél,hanem kíváncsi vagyok olyan emberek ötletére,akikben van egy kis fantázia és nem rossz kívánsággal és üres beszéddel töltik meg a sorokat.Köszönöm szépen.

2016. nov. 7. 18:09
 6/12 anonim válasza:
0%
Ezekkel az emberekkel nem kell foglalkozni,ott bántják az embert ahol érik,én lány vagyok,nem ismerem a barátnődet,van esetleg közös képetek vagy valami? Ha van csinálhatnál egy albumot neki,minden kép alatt egy mondattal mennyire szereted,vagy a kedvenc virágját csokorban,vagy éppen egy olyan nyakláncot amit kedvel vagy egy olyan ruhát amit régen akart,innen is tudhatja hogy figyelsz rá
2016. nov. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

"Ezekkel az emberekkel nem kell foglalkozni,ott bántják az embert ahol érik"


Az ülyen hülye barmok, meg mint akrédező, midnig megnevettetik az embert. Fotóalbum! Wow! Egy váalszért bármit, igaz? Benyalsz ameleg szarig is. HAHAha

2016. nov. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Először tanuljál meg írni aztán baszogassál
2016. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Először tanuljál meg írni aztán baszogassál"


Először tanuljál meg írni, aztán baszogassál.


Ha már olyan szépen leszóltál minket, azért leírom, hogy néz ki helyesen.

2016. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hú most meg kéne ijednem? Jajj de félelmetes vagy.....ja nem...
2016. nov. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!