Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak Karácsonyra?

BrekiX kérdése:

Mit adjak Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy kicsit korai,de hamarabb kész szeretnék lenni az ajándékokkal,hogy jobban rá tudjak hangolódni magára az ünnepre.

Édesanyám 44 éves,szeret főzni,olvasni,és hisz Istenben,tehát valami vallásos ajándék is lehet.

Édesapám szeret billiárdozni,meg csomó sportot szeret (nézni :P),és a kocsikat. Illetve nagyon szereti Magyarországot.

Nagymamám szeret kötni,főzni,kártyázni.:)

Eddig a tesómmal közösen csináltunk ajándékokat,és mindenki szinte ugyanazt kapta.(festett bögre,mappa tele rajzokkal,...)

Idén is hasonlóan tervezzük. Össz.4000 Ft-ot tudunk rászánni,többet nem lehet,mivel inkább kézzel készített ajándékokat szeretnek. Gondoltunk hóemberre zokniból,illetve mindhármuknak a kedvenc csokijából vennénk,de még kéne valami.


26.-án megyünk még rokonokhoz,valami apróságot nekik is szívesen adnék,valami egyszerűt,kézzel készítve.

(varrni,kötni,sütni még nem igazán tudok)


Egyébként nálatok is mennek már a karácsonyi zenék?



2016. nov. 7. 18:04
 1/5 Rodryga válasza:

A youtubeon rengeteg kézzel készített szuperális dolog van papírból, műanyag flakonokból és nagyszerű de nagyon olcsó meglepiket lehet készíteni belőlük.


https://www.youtube.com/watch?v=0BJ3E0SuNcg


Ez pl egy nagyon egyszerű papírdoboz :) Nézd végig, szerintem a nyelvet nem is kell érteni mert a képekkel jól elmutogatja. Papír, ragasztó, vízfesték vagy tempera kell hozzá és a kreativitásotok :) Ebbe mehet a kedvenc csoki vagy bármi :) Remélem segített :)

2016. nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sokat segített!:)
2016. nov. 7. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én a helyedben, abszolút titokban készítenék mindenkinek egy kis finomságot, személyre szabva. Pl. kekszet, amit mindenkinek az ízlésére szabnék, különféle ízesítéssel. Jobb, mint a csoki, biztosan örülnének neki (én tutira).
2016. nov. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam valami egyszerű édesség készítésére is,de az a baj vele,hogy megeszik,és el is tűnt. Fogok adni,de valami maradandót szeretnék még. :)
2016. nov. 8. 16:58
 5/5 Lena0 válasza:
A karácsonyi vásár már megnyílt a Vörösmarty téren ;) Ott érdemes körülnézni, mert szép is valamint jó kis ajándékokat találhatsz karira. Igaz nem sajátkészítésű, de pl a rokonoknak ott olcsón tudsz venni valami apróságot
2016. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!