Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit gravírozhatnék szüleim...

Hancock22 kérdése:

Mit gravírozhatnék szüleim ajándékára?

Figyelt kérdés

Tavaly láttam egy tök jó videót egy ajándékról, amit úgy döntöttem megcsinálok. Ezt Justvidman-től láttam és így néz ki: [link]

Minden megvan tervezve, plexit is megvettem az elektronikát még nem, de mivel ez a szakmám és értek hozzá amennyire kell, már csak a minta marad egyedül kihívásként.

Nem szeretnék csak annyit írni rá, hogy boldog karácsonyt és nincs semmi ötletem sem. Tudok rajzolni, egész jó a kézügyességem, így kicsit merészebb ötleteket is elfogadok, de maradjunk kicsit földhöz ragadtabbak, és ne szálljunk el egy művészi szintig. :D

Nagyon nagy segítség lenne pár ötlet, szóval mindenkinek megy a zöld pacsi.

Előre is köszönöm!! :)



2016. nov. 12. 15:26
 1/3 anonim válasza:

Hmm, ha nekem valaki már csak annyit írna rá hogy boldog karácsonyt, én már annak is örülnék. Na de esetleg mi szeretnek a szüleid? Kutya, macska? Kedvenc időtöltés?

De hogy válaszoljak a kérdésedre itt van pár ötlet:

- Egy szép idézet

- Egy fénykép róluk

- Egy mondat ami jellemzi őket

- A szeretett háziállat mása

- Esetleg a foglalkozásukkal kapcsolatos téma (pl, egy

borásznál, egy üveg bor és fürt szőlő, mellette egy pohárban a bor kiöntve)

Hát most így mindösszesen ennyi jutott eszembe :) remélem tudtam segíteni :)

2016. nov. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az idézet és a munkával kapcsolatos kép mindenképpen jó ötlet és keresgélek!! :)
2016. nov. 13. 13:42
 3/3 anonim válasza:
Sok sikert az elkészítéséhez! :)
2016. nov. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!