Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak/készítsek/vegyek a...

Mit adjak/készítsek/vegyek a nővéremnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Igen, én ismerem a nővéremet és tudom miket szeret. Ezek alapján rengeteg ötletem van de egyik sem elég jó. Már több napomat is azzal töltöttem, hogy neten keresek ajándék ötleteket. De valami különlegeset és szépet szeretnék neki adni, nem egy egyszerű gyertyát. Valami személyeset szeretnék adni vagy csinálni (bögre, bármilyen fényképmintás dolog kilőve mert már adtam ilyet, kozmetikumokat nem szeretnék mert valószínű a család többi tagjától ezt kap és ruhát. Gondoltam rá, hogy portrét rajzolok kettőnkről de szülinapjára is festettem.)

A nővérem 23 éves. Svájcban él kint és óperként dolgozik. Közben nyelvsulit is csinál de most diplomázott mint német tanár.:) Szeret olvasni, egzotikus dolgokat kipróbálni, rengeteg sorozatot néz: Jóbarátok a kedvence. Aludni nagyon imád. Régen úszott de tönkrement a válla, most otthon szokott edzeni magának vagy elmegy és csinál valamit.

Ti mit adtok/adtatok a testvéreteknek ünnepekre? Ezek alapján milyen személyes és szép ajándékot tudnék neki adni? A válaszokat előre is nagyon köszönöm!:)



2016. nov. 12. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt ülök és azon gondolkozom már vagy tíz perce mi az az óper...


Mindegy, én nem cifráznám túl, vennék valami jó könyvet a kedvenc írójától vagy kedvenc műfajából, valami különleges ételt vagy italt, esetleg valami személyesként egy párna amin kettőtök képe van? Arról, hogy szeret aludni, ez jutott eszembe...

2016. nov. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgymond, "bentlakásos bébiszitter":D Olyan mintha ő is családtag lenne csak a munkája az, hogy a gyerekekre vigyáz és pénzt kap érte. De úgy kezelik, mint egy nagyobb testvért. Ha nem lesz jobb ötletem maradok a könyvnél, a párnát átgondolom! Nagyon köszönöm!:)
2016. nov. 13. 00:57
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
"Au pair", csak a Kérdező nem tud írni...
2016. nov. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaa, hogy au pair! :D Azt a kur*a így sem láttam még leírva. Jó, oké, már tudom, mi az. Amúgy szívesen. :)
2016. nov. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz festeni biztos van kézügyességed. Facebook, kézzel készìtett karácsony csoport. Rengeteg jó ötletet talàlsz.
2016. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Elnézést a helyesírási hibáért, mindig csak emlegetjük, leírva sosem láttam ezt a szót:D

Utolsó kommentelő, köszönöm szépen!:)

2016. nov. 13. 23:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, ahhoz képest, hogy írnak itt egyesek, a tiéd maga a nagybetűs HELYESÍRÁS. :) Csak azt az egy szót nem tudtam hova tenni, és ez megakasztott, ennyi az egész. :)
2016. nov. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!