Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a fiú osztálytársam...

Mit vegyek a fiú osztálytársamnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Az osztályból húztunk neveket és én egy fiút húztam, akiről alig tudok valamit. 13 éves, imádja a focit. Ennyit tudok össz-vissz róla.. Én a parfümöt meg egyéb ilyen illatszert egyrészt furcsának tartok, mert ezzel jelezzük hogy használd ezt vagy nem is tudom, másrészt pedig ha mégis ezt vennék, akkorsem neki, hanem az apukámnak, mert mivel nem ismerem őt és nem tudom hogy mégis milyen illatot szeret, az illatszer vagy egyéb szerintem eléggé személyes ajándék lenne. Valakinek valami ötlet, hogy mit vehetnék neki? Olyat, aminek egy kamasz 13 éves fiú ÖRÜLNE!!

2016. nov. 26. 18:26
 1/3 anonim válasza:
Hát ez egy nagyon joo kérdés. Kedvenc csapata? Esetleg elmehetnétek focimeccsre vagy valami csapat képpel ellátott bögre vagy valami csapatos. Vagy egy hires focistaval alairatott labda
2016. nov. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Fradit szereti
2016. nov. 27. 12:48
 3/3 anonim válasza:

Szia! Énis pont egy 13 éves foci imádó fiút húztam.-.

Neked még jó hogy tudod melyik csapatot szereti! Vakami Fradi színű sapkát vagy valami hasonló tollat vagy bármit tudsz neki vennu ami egy kicsit is hasonlít a Fradi csapatra xDD

Én mondjuk illatszert meg édességet vettem neki:/

2016. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!