Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nem tudom mit kérjek karácsony...

Nem tudom mit kérjek karácsonyra 9 éves léány vagyok és játékokra gondolok csak nem talaltam semmi jot szoval ha van valami jó játék amit szerettek akár társasjátékok leirhatjatok kösziii?

Figyelt kérdés
2016. dec. 5. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Lego

Monopoly

Scrabble

könyv

DVD

CD

2016. dec. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tripili válasza:
48%
Samsung galaxy s7 edge iPhone 7 plus vagy egy Ocolus Rift egy kb 600 ezer ft erteku gep meĺlé
2016. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Te jó isten... :D Én 9 évesen még legóztam meg az utcán gangeltem 2009-ben és egyértelmű volt, hogy Legót, Bringát vagy valami sportezközt kértem ilyen alkalmakra. Én mondjuk imádok Monopolizni de képes vagyok leülni az érettségizni készülő haverommal Legózni is :D Egyébként még imádok képregényeket olvasni (Lucky Luke, Asterix & Obelix) vagy Mr. Bean-t nézni. :)
2016. dec. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lego Friends, Playnobil, Játék körömstúdió, Very Bella sminkkészlet, karkötőkészítő, varázshomok, intelligens gyurma, puzzle. Társas: Dixit, Igaz hamis, Activity, Hedbanz, Gazdálkodj okosan, Monopoly, Uno, Bumm. Könyvek: Geronimo Stilton, Tea Stilton, Harry Potter.
2016. dec. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

9 évesen még simán barbie-ra vágytam. ezer ruhával, fiúval, gyerekkel, bútorral. meg lego-ra. és csak hogy érzékeltessem, hogy ez mikor volt, le kell írjam: 1 évvel korábban a c64-et hozta a Jézuska :D már ha tudjátok, hogy mi az :P


a mostani 9évesek verybellát meg csillámtetkót, és hasonlókat szeretnének.

Ha én lennék most 9, akkor könyvet kérnék (pl Föld alatt/Víz alatt, Világlátó), vagy társasok közül pl az Elvarázsolt labirintus, Elfenland, Szunyókáló óriások, Carcassone, Kis herceg amik be vannak tervezve a következő évekre a gyerekemnek otthon.

2016. dec. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mi nagyon szeretjük a családdal társosokból: Catan, Halkusz, Szultán, Twister, Boszorkány futam. Vagy kérhetsz könyvet pl a Harry Potter jó ebben a korban. Vagy kérj logikai játékokat, amit egyedül, úton(kocsiban) is tudsz játszani.
2016. dec. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Mi a tesómmal ennyi idősen mindig gyűjtöttünk valamit. Nem, nem pénzt, hanem valami játékot :) Én fiúsabb voltam, így ilyen "Bionicle" robotokat gyűjtöttem, de együtt játszottunk még a "Littlest pet shop"-okkal, (ebből volt vagy 100 darabunk) de azt hiszem mostanában a "Shopkins" a menőbb :D

Bár mostanában a kilencéveseket nem kötik le az ilyesmik, tudom...esetleg egy olcsóbb mp3/mp4 lejátszó? Anno' én örültem volna neki :D Vagy ha nem ilyesmire vágysz, akkor csillámtetkó, intelligens gyurma, valami vidámabb könyv, egy aranyos póló/ruha/cipő?

Társas játék...Monopoly, Solo, Uno, Aranyásók, Activity, vagy olyan nagy társasjáték, amiben benne vannak a klasszikusok? (Sakk, ki nevet a végén, stb.)

2016. dec. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sosetom válasza:

Nálunk a kicsik nagyon szeretik a Dixit-et, de azt inkább többen jó játszani, 4 fő szerintem még nem akkora élvezet.


3D tollat kért most a 2 kisebb, remélem tetszeni fog nekik.

Az Álmodj velem! társasjáték megint csak nagy siker ha legalább 4en tudtok játszani, felnőttként is baromi jó móka.

2018. nov. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!