Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek nekik?

Mit vegyek nekik?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Valamit szeretnék ajándékozni karácsonyra a szüleimnek de nem tudom mit. Valaki tudna pár ötletet adni? Előre is köszi!

2016. dec. 9. 07:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ezt neked kéne tudni sztem, de! Sztem nézzél szét a kérdések közt mert most ilyen millió van. Az én faterom pl telót szeretne de arra nincs pénz, anyumnak és apumnak is elkelne egy ágymelegítő, lenne itt kívánság minden. Anyumnak kéne cipő vagy csizma, melltartó mivel ezeket mindég hallom hogy hajtja de a pénz nálunk mindég elmegyen másra főleg télen a fűtésre. Sztem mindketten szeretik a csipsz féléket is apud a sört, használd a fantáziádat is :) Egyébként én most pl mindannyiunknak vettem a fürdőszobába egy 22EZ-es hősugárzót amit istenítünk annyira jó.
2016. dec. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mira4 válasza:
Én apukámnak már vettem parfümöt, pénztárcát, papucsot... Anyának meg hordozható telótöltőt, sálat, de a pénztárca és a parfüm is ugyanúgy jók a nőknek is. Ha meg semmi ötleted, vegyél nekik könyvet!
2016. dec. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!