Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit ajándékozzak karácsonyra?

Mit ajándékozzak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos elèggè rossz anyagi helyzetbe kerűltem, ès a nyakunkon a karácsony! Tudnátok segíteni mit adhatnèk karácsonyra? Olcsót, vahy sajátkezüleg kèszített dolgok èrdekelnek. Szüleimnek, illetve a 3fiútesvèrnek! 2fèltestvèr.

2016. dec. 12. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:

mit takar az "olcsó"? mi az, ami még belefér?

a testvérek milyen idősek?

1-2ezer forintért is lehet klassz kendőt, sálat kapni pl. Vagy kisebb csomagot összeállítani abból, amit a csaléd szeret: kávé, tea, csokoládé, mogyoró, aszalt gyümölcs, bor... mindenkire gondolva, szülőkre is, tesókra is.

de nálunk a szülők annak is örülnek, ha pl kapnak egy doboz sk mézeskalácsot szép kekszes dobozban... de akár szépeb elrendezve tálcán, fóliába csomagolva is klassz.

sk dolgok mik jöhetk szóba? mihez "értesz"?

2016. dec. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Hát az olcsót inkább 1-2ezer ftra èrtetem. A kèt fèltestvèr velem illetve 2èvvel idősebbek, meg van egy öcsèm. Szertnèk anyáèknak egy közöset a fiúknak pedig külön külön. Hát sütni, mèg csak most keztem el, az mèg annyira n megy, de jó a kèzügyessègem.
2016. dec. 12. 11:47
 3/3 anonim ***** válasza:

de cuki vagy :) hát de mennyi az a "veled egyidős"?


én amúgy tényleg azt gondolom, hogy fejenként 1000 ft-ból már lehet megfelelő ajándékot venni, főként kis kreativitással, odafigyeléssel.


pl sütni nem tudsz? csinálj instant sütit :D a hozzávalókat üvegbe szórod, és írsz hozzá egy használati utasítást, mit kell beleönteni, hogy kell sünti. ennyi.

[link]

anyunak biztosan klassz ajándék


ha szeretnek olvasni, könyvjelző. rajzolt, fényképes pl. vagy scrapbook.

[link]


sk kulcstartó is jó, ha pl apu sokat vezet, kocsihoz köti a munkája... de ugye csak tippelgetek, mert lehet, hogy egész nap egy gép előtt ül. nem tudhatom.

[link]


szülőknek családfa:

[link]


vagy mindenkinek személyre szóló bögre (fehér bögre párszáz ft, lakkfilc -mosásálló- ilyenkor szokott lenni lidl-ben pl 1000 ft körül 2-3 db. fekete, ezüst, arany...), mindenkinek a rá jellemzőkkel. pl kedvenc könyvből idézet, kedvenc állat, autó, kávé (koffein molekulaképlete pl)... HP rajongónak bele zordó

[link]

2016. dec. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!