Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a fiú osztálytársam...

Mit vegyek a fiú osztálytársamnak ajándékba? Fontos, jövő hétre kellene!

Figyelt kérdés

Minden évben húzunk neveket az osztályban, és a szünet előtti utolsó héten átadjuk. Idén is van, viszont most halogattam, és semmi ötletem nincs mit vegyek a srácnak. 16 éves, szeret fotózni (főként gépeket, vonatokat, kamionokat), szereti a mezőgazdasági dolgokat, az osztály egyik legviccesebbje. Gondoltam objektív alakú bögrére, de nem szeretnék 4-5 ezreket költeni másnak is kell vennem..

Max 2000-2400Ft-ig gondolkodom.

Kérlek segítsetek! :)



2016. dec. 14. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Neten és máshol is nagyon sok ötletes, vicces csészét találhatsz, vagy esetleg ha szeret biciklizni, vehetnél neki egy ötletes csengőt (ezeket is lehet rendelni netről). Vagy ha tudod, hogy gyűjt valamire, vehetnél neki egy ilyen "pénz-tartó dobozkát" is.
2016. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha még aktuális a kérdés, akkor érdemes lehet körülnézned a fotózásról szóló könyvek között, hátha akad az árfekvésedben valami. antikváriumokban jobb áron lehet ugyanolyan értékes könyveket találni és a 16 éves fotózni szerető srácok általában maguknak nem annyira vesznek fotós könyvet, pedig rájuk szokott férni...

,-))

2016. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!