Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Legutóbbi születés napodon mi...

BiTOPro97 kérdése:

Legutóbbi születés napodon mi volt a legváratlanabb ajándék? Ki/Kik/Mi az akkor aktuálisan legváratlanabb ajándék forrása?

Figyelt kérdés
2017. febr. 13. 09:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
A Google Doodle születésnapi köszöntője ma reggel. :) (Azt hittem, korábban kezdik a Valentin-napozást, de nem...)
2017. febr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
Boldog szüüüüüüüüüüüüüüliiiiiiiiiiinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapooooooooooooooooooooot
2017. febr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! :)
2017. febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Sok boldogot születés napot!


u.i.: Nekem 7-én volt, volt munka helyemre, nagyapám alapította, nagy bátyám vezette, részben volt cégemhez reggel be kellett menni, mert én tuskó múlt héten nem mentem be magamtól. Mindegy már, reggel jól eset a csapatnak, hogy megköszöntem! Kaptam egy neves magyr festőtől rendelt képet amin én vagyok még 13-kor ként és nagyapám ahogy akkor kinézet. Jól sikerült, most a dolgozó szobámban egész nap múltammal nézhetek szembe. Meg nagypapa udvarias, de komoly szigora kísér. Bár ezen a képen nevet.

2017. febr. 13. 12:12
 5/23 A kérdező kommentje:
Becsület kaszában dobták össze a pénzt, mert már nem dolgozom ott. ...
2017. febr. 13. 12:13
 6/23 anonim ***** válasza:
Akkor téged is isten éltessen! :) Nagyon szép ajándékot kaptál! Ez tényleg személyes, látszik, hogy tisztelnek és becsülnek benneteket; olyan, amit az utánad következő generációk is szeretettel őrizhetnek majd. :)
2017. febr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, én is így érzem és látom. Bár, ez egy kis szerénytelenség.
2017. febr. 13. 12:55
 8/23 anonim ***** válasza:
57%
Egy helyesírási szótárat is kaphattál volna... az hasznosabb lenne.
2017. febr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerénytelenség, hanem szerencse. Én boldog lennék, ha folytathatnám a hagyományt valamilyen téren. De a felmenőim nem teremtettek többgenerációs családi bizniszt. (Illetve az apai ághoz, ahol lett volna ilyen, sajnos válás miatt nincs közöm, úgyhogy marad az egyéni kreativitás...) Szóval nyugodtan érezd magad szerencsésnek! :)
2017. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Szerencsésnek érzem magam.

Apámék családját Erdélyi szászok lévén, akkor fosztották ki 1922-ben, de újra indult a cég, anyámékat meg a Csehek 1945-1948-ban.

Az igaz is szerencse benne, hogy kétajkú vagyok, és német nyelven jó is a helyesírásom, ja mint a tanult angolon is. mert az már hét évesen a másikat kamaszként kezdtem el tanulni leírni.

Meg hogy nagyi aki ovi, napközi volt, tanulásra fogott minket iker tesómmal akivel éjfél két oldalán szúléttűk.


Magyar helyesírás és magyar nyelvi lexikon pár polcra, azok mellé miért lett volna hasznosabb? - tudom, vicces akart lenni. De nincs ember, aki minden részlet külön elemezve, utána nézve írna hozzászólást.

2017. febr. 13. 15:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!