Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen órát adhatnék 18....

Milyen órát adhatnék 18. születésnapra?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom nemsokára tölti a 18-at, és egy kicsit nagyobb ajándékot szeretnék neki adni, aminek hasznát is veszi, így egy órára gondoltam. Tudnátok nekem mondani esetleg márkákat, amiket nem horror áron lehet megvenni, vagy ha mutattok képet, hogy mi tetszhetne egy 18 éves fiúnak, az is nagy segítség lenne, sajnos nem igazán vagyok otthon ezen a téren. Köszönöm. :)

18/L



2017. márc. 4. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó szívvel órát ajánlani egy ismeretlen embernek nulla információval? Kaptál gyerekkorodban ruhát, amit illően megköszöntél, közben szétdurrantál a méregtől, hogy pont azt a vackot vették? De ha belevágsz, válaszd a Casiot, becsületes márka, nem fogsz csalódni benne.
2017. márc. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Pásztort :D
2017. márc. 5. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A te legjobb barátod, de egy olyan ember adjon tanácsot az ajándékával kapcsolatban, aki nem is ismer?


Órát én csak akkor adnék valakinek, ha konkrétan tudnám hogy melyik típusra vágyik. Lehet, hogy egyáltalán nem szeretne órát. Ma már egyre kevesebben hordanak, pláne filléres vackokat, hiszen minden telefonban van óra. Mára egy óra sokkal inkább presztízs-kiegészítő mint pár éve.


Meg mi az a "nem horror ár"?

2017. márc. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mondjuk adhatnál pár infót a stílusáról, hogy mégis mi illene hozzá, mert így elég nehéz ezt behatárolni. Szerintem keresgélj a Casio órák között, tartósak, megjelenésük is jó és a áruk sem csillagászati. :)
2017. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha a srác szereti az órákat, akkor semmiképpen ne azt adj neki ajándékba. Kb lehetetlen, hogy eltaláld az ízlését.
2017. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!