Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A Nagymamámnak saját készítésű...

A Nagymamámnak saját készítésű ajándékkal készülök születésnapjára. Egy kitöltendő könyvecske lenne, milyen kérdéseket tegyek fel neki? 

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondoltam, hogy mik voltak az első emlékei, hogy emlékszik a szüleire - nagyszüleire, kedvenc ruhák, kedvenc háziállat, első autó, munkahelyei, hol, mikor és meddig dolgozott, esküvője - lakodalma, gyermekei születése Stb... Van valakinek még ötlete? :)

(Azt hiszem, tetszene neki az ajándék, mivel naplót is ír. Arról nem is beszélve, hogy egyszer - remélem, jó soká - visszakerülne hozzám és kedves emlék lenne.)



2017. márc. 11. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Kedvenc idézet Kádár elvtárstól
2017. márc. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Haha :D
2017. márc. 11. 16:24
 3/11 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt biztos tudod értékelni...

2017. márc. 11. 17:01
 4/11 ildike87 ***** válasza:
41%
Szerintem az első nem írt rosszat, hiszen az idősebbek közül sokan szivesen emlékeznek Kádár Jánosra.De lehet, hogy nagymamádnak pont nem tetszene...Ezt csak te tudhatod, hogy ő mit szeret.Egy idegen mégis honnan tudná?
2017. márc. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor, hogyan építettek házat, hol voltak üdülni, és mennyi pénzt költöttek rá? Mikor tanult meg főzni, és mit főzött először? Hogy ismerkedett meg a férjével, és a fiú meddig udvarolt neki? Voltak-e háztartási gépei? Ha nem, akkor hogyan mostak, főztek stb.
2017. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
mar bocsi, de ha kitolti ezt a konyvecsket, akkor neki ettol mitol lesz jobb? :) vagy ugy gondoltad elteszed addigra, amikor mar szenilis lesz, hogy azert neha eszebe jusson hogy mi volt a kedvenc ruhaja, vagy mi? eleg fura otlet.
2017. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy zseniális ötlet kérdező! Eszébe jutattod a már-már feledésbe merült emlékeit. Nagyon jó ötlet! Bárcsak én is csinálhatnék... de már nincs kinek.
2017. márc. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!!! :)

Hát, egyrészt neki is felidéződhetnek kedves emlékek, másrészt meg én is kicsit jobban megismerem ezáltal... Bár nagyon jó a kapcsolatunk és sok történetet elmesélt már, de tudjuk: Aszó elszáll, az írás megmarad. :)

2017. márc. 12. 21:16
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves Utolsó! Sajnálom. :(

Egyébként szülővel, párral, jó baráttal Stb... is el tudom képzelni a dolgot.

2017. márc. 12. 21:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Hú, de jó ötlet!


lehetne még: kedvenc könyv, film, kedvenc gyerekkori emléke, vágyai, mi lett volna még szívesen, ha nem a (szakmája neve)-t választja. Mire a legbüszkébb az életében. Kedvenc vicce, legviccesebb sztori, ami vele történt. Mi az amit még szívesen megtanulna az életében?

2017. márc. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!