Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Katona pasinak mit vegyek?

Katona pasinak mit vegyek?

Figyelt kérdés
A hétvégén a baratom szülinapja lesz, de nemtudom mit vegyek neki, gondoltam valami olyat kellene ami a hivatasahoz kapcsolódik mivel katona.. Sztetek? Vagy egy kulcstartot ilyesmi? :(
2017. máj. 9. 19:03
 1/4 anonim válasza:
41%
Vegyép neki észt..
2017. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Inkább valami személyeset! (HA amellett kapcsolódik a hivatásához, az csak plusz pont, de szerintem nem az a lényeg.) Ha barátok vagytok, biztosan vannak közös élményeitek, adj neki valami olyat, amiről a jó emlékeitek jutnak az eszébe! Ha magad csinálod, az még személyesebb. Szóval ne adj neki kulcstartót, ha nincs benne valami olyan, ami személyessé tenné. Remélem, hogy tudtam segíteni!
2017. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kaphatóak ilyen túlélő "készletek". Bicska és van rajta mindenféleség :) Kis kanál, kis villa, bontó...szóval minden egyben. Egy ilyen igazán jól jön biztosan egy katonának, bár megeshet, hogy már van neki hasonló. De én sztem valami effélét vennék és gravíroztatnék rá.
2017. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez voltaképpen kapcsolódik a hivatásához: [link]
2017. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!