Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek papírra vagy mire...

Szerintetek papírra vagy mire bírnám ezt megcsinálni neki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Barátom (16/F) nyáron egy hónapra elutazik és szeretnék neki egy saját készítésű ajándékot adni.

Arra gondoltam, hogy megkeresem azt az 50 dalt, ami rá emlékeztet ill.ő jut az eszembe róluk és néhány sorát kimásolom (ez ilyen 50 songs that reminds me of you). A kérdésem az lenne, h ezt papìrra kellene? Vagy mire, amin jól mutat? Tanácstalan vagyok. Előre is köszi!



2017. máj. 20. 21:39
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha kemény papírból csinálsz egy borítékot, és abba beleragasztod sima papíron a listát, úgy hogy ki lehessen belőle hajtogatni, az úgy szerintem elég jó, megvédi a gyűrődéstől, és jól is néz ki, ha mondjuk egy ilyet hajtogatsz, az úgy még extrább [link]
2017. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :-) Ment a zöld pacsi. Ez igazán kreatív!
2017. máj. 21. 01:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Valaki tipp? :)
2017. máj. 22. 22:28
 4/4 anonim válasza:
Én CD-t csinálnék. Menne az 50 számbol 1-1 kis részlet alafesto zenekent és közben a közös képeitek latszodnanak egymás után. Kb 5 perc lenne a hossza. 19/f
2017. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!