Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Tini Lányok! Ti mit kértek...

Tini Lányok! Ti mit kértek kaptatok szülinapra/karácsonyra?

Figyelt kérdés

14 leszek nem sokára és nem tudom mit kérjek aztán pár hónap és itt a karácsony és egyszerűen nem tudom mit kérjek! Pls


U.i.: Mobilon kívűl bármit mondhattok mert azon kívűl szinte semmim nincs a mobilom még elég új szóval azt nem kérek.


U.u.i.: Nem vagyunk nagyon gazdagok...tehát magánrepülőt ne írjatok ;) :D



2017. szept. 2. 09:57
 1/10 anonim válasza:
Számítógépet
2017. szept. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Semmit nem tudunk rolad, honnan kene tudnunk minek orulnel?

En konyveket szoktam kerni, a szuleimtol ekszert (ezust vagy feherarany, de nem a szazezres kategoria), mas rokonok parfumot, viragot vagy csokit szoktak adni, es melle penzt, hogy vegyek azt, amire szuksegem van.

2017. szept. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

én könyvet fogok kérni, meg egy olyan kilós gumicukrot


És 14 évesen miért kéne drága dolgokat kérni?


unokatesóm nyelvtanfolyamot kér, mondjuk ez is drága, de nagyon hasznos

2017. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Egy fogkefét
2017. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
mobil
2017. szept. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Ez annyira szanalmas mar ne haragudj. Irtad h nem vagytok gazdagok, de lattam en mar karon varjut ahogy szoktak mondani :D jo, lehet tenyleg nem vagytok azok, nem ram tartozik. De nem ertem, ha ennyire kinodba nem tudsz mar mit kitalalni, mert neked mindened megvan (hiaba irtad h nincs semmid, ha nem lenne, lenne egy rakas kivansagod), akkor bele fogsz halni ha nem kersz semmit?:D hiszen ha nagyon szukseged lenne valamire akkor azt nem idegenektol kerdezned a gyikes oldalon... Szerintem vagy mar olyan idos, es felfoghatnad lassan h nem azert van karacsony meg szulinap h azokon mindenfele hulyeseget kitalalj h ezt meg azt kered, csakhogy kapjal valamit es tudj veluk dicsekedni a baratnoidnek h juj nez mit kaptam stb. Foleg h irtad h nem vagytok gazdagok. Nemtudom ez mit takar, nem is erdekel, de gondolj a szuleidre, oromet akarnak neked okozni az ajandekokkal, de ha te iden pont nemtudod mit akarsz kerni, akkor konnyitsd meg a dolgukat es bizd rajuk vagy nem tudom :D egyszeruen ez nonszensz, tipikus tinilagy "logika" h valamit muszaj kerni csak h legyen ..remelem erted a lenyeget. Masok meg nem fogjak helyetted tudni itt h te minek orulnel.
2017. szept. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
67%

Atya úr isten ennyi gyökér kommentelőt. Csak megkérdezte hogy ti mit kértek, te jó ég. Soha senkinek nem volt még olyan hogy reálisan nem tudott olyat kérni aminek még látta volna az értelmét? Ebben az országban mindenki ilyen undok??



Kedves kérdező,

Én például ennyi évesen ruhákat kértem, vagy egy órát, vagy egy új tolltartót, bármi aminek csak örülnél. Vagy ha valami apró dolognak örülnél, kérd meg hogy menjetek el egy étterembe a szülinapodon, vagy menjetek el egy családi közös fotózásra. Szerintem ha azt visszanézitek pár év múlva akkor biztos jó ötletnek látjátok majd.

2017. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, mindenkinek (na jó, kivéve a #6-os köcsögnek,és főleg a #7-nek amiért ilyen kedves :) )

Szerintem Sims4-et kérek :)

2017. szept. 7. 15:31
 9/10 anonim válasza:
Egy cicát🐈
2019. nov. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Márkás parfüm, csinos ruha,puha plüss ♥️😊csoki sportolsz?sport táska (dechatlon)
2019. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!