Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A férfiak is örülnek a személy...

Bibubi kérdése:

A férfiak is örülnek a személyre szóló kézzel készített ajándékoknak?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom számára szeretnék karácsonyra valami itthon készített ajándékot adni.

Konkrétan ilyesmikre gondoltam:

[link]

[link]

Csak nem vagyok biztos benne, hogy a pasik is értékelik-e az ehhez hasonló apróságokat.



2017. szept. 29. 13:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nem
2017. szept. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Van olyan ember, akitől örülnék ilyen ajándéknak.
2017. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha tizen- vagy huszonéves lennék, és a szerelmemtől/menyasszonyomtól kapnék ilyet, akkor örülnék, és el is raknám örökre. Egyébként nekem fura lenne.
2017. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én is megmondom az őszintét kamuörömet tettetnék, tetszene, hogy "dolgoztak" értem, de nem örülnék belül egy ilyen haszontalan dolognak, sőt nem is igazán tudom minek örülnék, inkább hűséges intelligens nőnek, aki meg tud becsülni. Meg egy vad s*xnek :)


27/f

2017. okt. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Úgy látom, ez inkább személyiség függő akkor. Szóval köszönöm a válaszokat. A szexre és társaira vonatkozó tippeket sajnos nem tudom megfogadni. Mivel egy barátról van szó, ilyenekkel inkább nem élnék.:D
2017. okt. 1. 16:12
 16/16 anonim ***** válasza:
56%

Én még nőként sem örülnék ilyen vacakoknak, gyanítom a férfiak is így vannak ezzel. Mi értelme van annak, hogy egy rakás papírfecnit raksz egy befőttesüvegbe? Ha kézzel készített ajándékot csinálsz, legalább olyan legyen, amit használni lehet valamire, nem csak a szemeteskuka alját fogja dekorálni abban a másodpercben, ahogy kiteszed a lábad az ajtón! :P


31N

2017. okt. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!