Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen kézzel készített...

Milyen kézzel készített Karácsonyi ötleteket tudtok mondani? Lehetőleg borosat vagy nyulasat de bármi jöhet.

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm! :D

2017. nov. 1. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ehhez egyrészt béna vagyok, másrészt egy félpár lyukas zoknin kívül nincs más alapanyagom. :D Azért köszi!
2017. nov. 1. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
2017. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A nyulasat plüssre érted?

Én imádom a nyuszikat><

Jelenleg még várom a munkám folytatásához az egyik anyagot.

Egy alap vázat csináltam s arra építem fel a szilikon izomzatot s megy majd rá a műszörme. Hasonló lesz mint az igazi nyuszi fogásra.


Jó, ez mondjuk bonyolult, de vannak szép egyszerű plüss varrások is.


Borhoz pl valami egyedi doboz, amit díszítesz s másra is tudná használni, aki kapja.


Pl lehet venni müanyag vastagabb lapot, abból szép dobozokat lehet csinálni. Pl áttetszőt veszel, meghajtod a formát s a doboz aljától felfele ezüst akrill sprével lefújod úgy hogy felfele elhalványódjon. 1-2 fenyő ág , masni /szalag dísznek bele.

Ehhez csak stabil kéz kell, kis kreatív díszítéssel


Hasonló dobozt csinálok egyik megrendelőnek a BJDoll (baba fajta) számára.


24/Nő

2017. nov. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2017. nov. 5. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!