Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hol lehet ilyen bögrét csinált...

Hol lehet ilyen bögrét csináltatni?

Figyelt kérdés

Jó pár éve csináltattam a szüleimnek ajándékba feliratos bögréket. Ez úgy nézett ki, hogy egy egyszerű bögrébe belegravírozták a szüleim becenevét.

Most szeretnék újra ilyet csináltatni, de nem tudom, hogy hol lehet. Annak idején a Széll K. téren egy árusnál csináltattam. Nem tudja valaki, hogy hol lehet ilyet kapni?


2017. nov. 5. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Az az árus a karácsonyi vásárokon mindig ott szokott lenni, akire te gondolsz (remélem, egyre gondolunk, üvegpoharai meg bögréi vannak mindig, olcsók és baromi szépen gravíroz :-)), tavaly az óbudai főtéren volt, nagyon megörültem neki, nálunk családi hagyomány minden évben a névreszóló pohár, és már jó ideje nem láttam. Akkor azt mondta, egy ideje már ott szokott lenni minden évben - ha kezdődnek a karácsonyi vásárok, szerintem érdemes kinézni, hátha.


Ha általánosságban érdekel: a legtöbb plázában van gravírműhely, helyben is árulnak dolgokat, de általad vitt bögrére is gravíroznak. Viszont ezek baromi drágák, mi valamelyik évben egy üveg borra akartunk volna gravírozni, és jó pár ezressel megdobta volna az árát.

2017. nov. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez jó hír, akkor talán megtalálom. Sajnos már nem élek Pesten, így nem lesz könnyű, de hátha. Nagyon szeretnék ugyanolyat.
2017. nov. 6. 14:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Mármint megnézem ott, ahol írtad, remélhetőleg idén is ott lesz, ha nem, akkor keresgélnem kell :)
2017. nov. 6. 14:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha látom esetleg valahol, majd visszakeresem a kérdésed, és megírom. (:
2017. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!