Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek ez jó ajándék...

Szerintetek ez jó ajándék lenne a barátomnak?

Figyelt kérdés
Már 1,5 éve együt vagyunk és már sok mindent ajándékoztunk egymásnak. Viszont lassan itt a karácsony és már ötletelek, hogy mit tudnék neki adni. Szerintetek ha egy pénztárcát és egy közös képekből készült 2018-as naőtárt adok neki az jó? Mert persze valamilyen csokit, mert imádja az édességeket :)

2017. nov. 20. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Használ pénztárcát? Ha igen, akkor jó ajándék. Ha nem, akkor felesleges.

Használ naptárat? Van most kint a szobájában naptár? Ha nincs, akkor az sem túl jó ötlet.

2017. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, pénztárcát igen, használ :) naptárat viszont nem, de akkor mit adjak a pénztárca mellé?
2017. nov. 20. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom amit az első.

Használ pénztárcát akkor az jó ajándék. A fali naptár szerintem felejtős. Mi férfiak nem igazán vagyunk oda az olyan giccses ajándékokért mint

- közös kép falinaptár

- párna közös képünkkel

stb. Ha kapunk, jó képet vágunk hozzá, mosolygunk..de nem lesz a kedvencünk.

A csoki is tökéletes, mert én még nem hallottam olyan srácokról vagy férfiakról akik ne szeretné a csokit..Én sem vagyok édesszájú, de csokit megeszem. Pénztárca és csoki mellé adj valami olyat ami a barátod hobbija.

2017. nov. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :) Hát, igazán nincs neki hobbija. Gépezni szokott meg még a kocsija érdekli esetleg (Renault Clio).

Nincs valami ötletetek hogy minek örülne?

2017. nov. 21. 11:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Szereti a focit? Olvasni szokott? Nincs valami olyan hobbija ami kiegeszitokben gazdag? Pl turazas, futas, stb. Azokhoz is lehet kütyüket beszerezni.
2017. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, sajnos nem igazán. Viszont most találtam egy oldalt és egy ilyen vicces boxert fogok onnan rendelni. Viszont még valami apróságot szeretnék neki adni.
2017. nov. 21. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!