Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Fiú osztálytársamat húztam...

Fiú osztálytársamat húztam angyalkázásnál, mit adhatnék neki?

Figyelt kérdés
Van valamilyen érzékenysége, ami miatt az édesség nem játszik, szereti a Forma 1-et és 15 éves. Max összegként a 2000-ben állapodtunk meg. SOS

2017. dec. 2. 16:07
 1/2 anonim válasza:
esetleg tudod milyen zenéket szeret? :) tudom, nem tipikus 2017-es tipp, de készíthetnél egy személyre szabott CD-t is neki. szerintem semmiképp ne adj neki dezodorpakkokat, mert az nagyon unalmas már. esetleg más sportokat is szeret? :) nagyon sok választási lehetőség van, próbálj érdeklődni a barátaitól mik érdeklik...
2017. dec. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Autós kulcstartó

bögre a nevével

Jegyzetfüzet

Szép toll

Naptár ( akár fali akár zseb vagy határidőnapló)

Ha szeret rajzolni akkor színes ceruza

Ha tudod, hogy gyűjt valamit pl: teafiltereket akkor csomó teafilter különböző mintás

Inteligens gyurma

Könyv valami Forma 1-es

Dísz (pl: Lehet kapni a New Yorkerbe díszbe zoknit,ha ez fiúnak nem ciki és persze laksz egy ilyen üzlet mellett, vagy csak simán egy világító kis karácsonyfa kb 10-15cm)

Ha szeret túrázni túrabot ( ilyen összegben lehet kapni a Decathlonban 1 db túrabotot)

Gyümölcs csomag ( amibe van pl kókuszdió, sárkánygyümöcs, gránátalma)

Valami lekvár

Bocsi, lehet van közte hülyeség, de a végén már mindent ide írtam ami eszembe jutott, remélem segítettem.:)

2017. dec. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!