Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 16 éves lány vagyok és a...

16 éves lány vagyok és a szüleim és nagyszüleim is nagyon nyaggattnak mar az ajándékokkal de egyszerűen semmi ötletem. Tudnáktok ötletek adni? Ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés

2017. dec. 7. 13:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és karácsonyi ajándékról van szó:D
2017. dec. 7. 13:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Neked vagy a szüleidnek/nagyszüleidnek? Ez nem derült ki a kérdésből
2017. dec. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja igen Magamnak:D
2017. dec. 7. 14:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem kérj egy könyvet pl,a kedvenc csokid, telefontok, vagy pl kesztyűt,pénztárcát. Remélem tudtam valamit segíteni :)
2017. dec. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát mire van szükséged? Ha van hobbid, akkor ahhoz vmi(én pl menhelyre járok kutyázni, nagyon jól jönne egy új póráz, kutyakefe).

Menj el nézelődni boltba. Tuti meglátsz vmit, ami megtetszik.

Mondok pár példát: pulóver, csizma, parfüm, körömlakk meg hasonlók, vmi könyv. Vagy kérhetsz koncertjegyet, mozijegyet. Vagy vmi kisutazást barátoddal/barátnő(i)ddel.

Csak van vmi, amire igazán vágysz. Vagy ha végképp semmi, akkor mond, hogy nem tudod, nincs olyan dolog, ami feltétlen kellene és akkor vesznek amit ők kigondolnak meglepibe.

2017. dec. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2017. dec. 7. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!