Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Ajándékozás

A kérdés

16 éves lány vagyok és a szüleim és nagyszüleim is nagyon nyaggattnak mar az ajándékokkal de egyszerűen semmi ötletem. Tudnáktok ötletek adni? Ti minek örülnétek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: karácsony, ajándék

12-07 13:08  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
A kérdező kommentje:

Ja és karácsonyi ajándékról van szó:D

# 1/6Időpont 12-07 13:09 Privát üzenet
Neked vagy a szüleidnek/nagyszüleidnek? Ez nem derült ki a kérdésből

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 12-07 13:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja igen Magamnak:D

# 3/6Időpont 12-07 14:45 Privát üzenet
Szia! Szerintem kérj egy könyvet pl,a kedvenc csokid, telefontok, vagy pl kesztyűt,pénztárcát. Remélem tudtam valamit segíteni :)

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 12-07 15:01 Privát üzenet
Hát mire van szükséged? Ha van hobbid, akkor ahhoz vmi(én pl menhelyre járok kutyázni, nagyon jól jönne egy új póráz, kutyakefe).
Menj el nézelődni boltba. Tuti meglátsz vmit, ami megtetszik.
Mondok pár példát: pulóver, csizma, parfüm, körömlakk meg hasonlók, vmi könyv. Vagy kérhetsz koncertjegyet, mozijegyet. Vagy vmi kisutazást barátoddal/barátnő(i)ddel.
Csak van vmi, amire igazán vágysz. Vagy ha végképp semmi, akkor mond, hogy nem tudod, nincs olyan dolog, ami feltétlen kellene és akkor vesznek amit ők kigondolnak meglepibe.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 12-07 15:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

# 6/6Időpont 12-07 17:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen ajándékot vegyek egy lánynak?
Milyen olyan női mitológiai szereplőket ismertek, amelyek sok segítséggel, ajándékokkal, tanácsokkal látták el a hősöket?
20-as komoly lányok: számotokra nem gyanús az, amikor egy 30-as férfi rámenősen ismerkedik veletek, pl. pár nap-hét múlva elhalmoz ajándékokkal, utaztat külföldre kirándulni,..
12 vok az én osztályomba szinte mindenkinek van csaja pasija nekem nincs egy szabad lány ajándékokkal halmozz el csoki rágó és érzem, hogy tetszem neki és én is szeretem..
Milyen kezzel keszitett ajandekokkal leptetek meg lany ismerosotoket?
Srácok, ti mit szólnátok hozzá, ha egy lány elhalmozna ajándékokkal?

Kérdések a Ünnepek rovatbólKérdések az Ajándékozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu